Quote (ReDEyeS @ 22 Mar 2012 22:31)
ez milyen meccs volt baszki...
http://img269.imageshack.us/img269/3152/wtfffffff.jpg
Koleszban nem volt net és csak a végét kaptam el. Faszom ezekbe, hogy szinte soha nem megy el a net és pont most kell. Mindegy majd megnézem a vod-ot.
GEE GEE GEE GEE