d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1102103104105106122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 11 2011 10:42am
Quote (bbaallaaggee @ 11 Aug 2011 17:35)
http://img834.imageshack.us/img834/9052/18407924255885911803110.jpg

baloldali bejelölt féjszbukon hogy nem ismerjük még egymást de egy ismerőse fényképén látott meg és tetszetős vagyok neki és találkozhatnánk

tl;dr: nyalogatni akarja a zacsimat


vagyis a jobboldali, csak nem akarod bevallani .... :) /amugy meg csini a baloldali a másik meg csúf!!

This post was edited by kusziyoker on Aug 11 2011 10:43am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 11 2011 10:58am
Quote (bbaallaaggee @ Aug 11 2011 05:35pm)
http://img834.imageshack.us/img834/9052/18407924255885911803110.jpg

baloldali bejelölt féjszbukon hogy nem ismerjük még egymást de egy ismerőse fényképén látott meg és tetszetős vagyok neki és találkozhatnánk

tl;dr: nyalogatni akarja a zacsimat


Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 11 2011 03:50pm
tegnap annyi whiskeyt ittam hogy a rágondolok is hányingerem van
fele bulira nem is emlékszem, reggel meg úgy keltem fel hogy a földön fekszek és kilóg a herezacskóm a boxerből
remélem anyám nem jött be
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 11 2011 03:52pm
Quote (Rezs @ Aug 11 2011 11:50pm)
tegnap annyi whiskeyt ittam hogy a rágondolok is hányingerem van
fele bulira nem is emlékszem, reggel meg úgy keltem fel hogy a földön fekszek és kilóg a herezacskóm a boxerből
remélem anyám nem jött be


pont whiskyt iszom^^
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Aug 13 2011 04:06am
voltam fodrásznál, este meg kerti party lesz
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Aug 13 2011 04:09am
Quote (Rezs @ 11 Aug 2011 22:50)
tegnap annyi whiskeyt ittam hogy a rágondolok is hányingerem van
fele bulira nem is emlékszem, reggel meg úgy keltem fel hogy a földön fekszek és kilóg a herezacskóm a boxerből
remélem anyám nem jött be


jó a buli 8DDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 13 2011 05:01am
Quote (Rezs @ 11 Aug 2011 22:50)
tegnap annyi whiskeyt ittam hogy a rágondolok is hányingerem van
fele bulira nem is emlékszem, reggel meg úgy keltem fel hogy a földön fekszek és kilóg a herezacskóm a boxerből
remélem anyám nem jött be



király :D
én majd ma iszok annyit
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 13 2011 05:02am
Quote (Inakwo @ 13 Aug 2011 12:01)
király :D
én majd ma iszok annyit


Én tegnap is meg ma is :)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 13 2011 05:17am
eljátszottam hogy arab árus vagyok telefonban, egy haverom magyarul alig tudó apjának
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 13 2011 05:48am
lenyírtam a füvet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102103104105106122Next
Add Reply New Topic New Poll