Quote (ace07 @ 4 Sep 2010 21:03)
http://www.youtube.com/watch?v=51iquRYKPbs
Ha esetleg valaki unatkozna és csinálna nekem egy siget + avát a fenti klipből, megköszönném, akár fgvel is, ha tetszik. Bármelyik része felhasználható.
aztarudvamindenit
asszem ujra beleszeretek a linkin parkba :D:D:D