d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1102103104105106410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 11 2010 02:14am
Quote (Oberon_os @ 10 Jul 2010 20:33)
respekt nekik, igenerősen. Valamikor lemehetünk nézelődni-kérdezősködni, meg vinni nekik üdítőt/sört.


Minden pénteken van a csávó meg ugye nőjenéja a Tűzoltó utcában. De jövőhéten azt mondta nem lesz, csak két hét múlva.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 11 2010 07:12pm
http://www.koliken.hu/kategoriak-magic/B/

Gyanúsan olcsó cuccok, de érdekes lehet
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 11 2010 11:16pm
Quote (Oberon_os @ 12 Jul 2010 03:12)
http://www.koliken.hu/kategoriak-magic/B/

Gyanúsan olcsó cuccok, de érdekes lehet


Lol'd. Első agy 420 ft. Biztos minőség!!
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 12 2010 05:21am
Quote (Oberon_os @ Jul 12 2010 01:12am)
http://www.koliken.hu/kategoriak-magic/B/

Gyanúsan olcsó cuccok, de érdekes lehet


hm... ez naggyon gyanúsan olcsó. 1250 huf az outi első villa. az enyimé most 3 papírért jött használtan+sintérezés.. most ez vagy nagy kamu, vagy nagyon gagyi, vagy lopott, vagy nemtom.. lehet, be kéne próbálni egy bicót összerakni ilyen alkatrészekből egy teszt erejéig, nem hiszem hogy sokba kerülne, ha pedig tényleg gagyi, akkor annak a kötelező minimális (3 hónap) garidő alatt ki kell jönnie.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 12 2010 05:29am
Quote (SamLee @ 12 Jul 2010 12:21)
hm... ez naggyon gyanúsan olcsó. 1250 huf az outi első villa. az enyimé most 3 papírért jött használtan+sintérezés.. most ez vagy nagy kamu, vagy nagyon gagyi, vagy lopott, vagy nemtom.. lehet, be kéne próbálni egy bicót összerakni ilyen alkatrészekből egy teszt erejéig, nem hiszem hogy sokba kerülne, ha pedig tényleg gagyi, akkor annak a  kötelező minimális (3 hónap) garidő alatt ki kell jönnie.


Vannak dolgok, amiket ilyen árkategóriában ki sem próbálnék biciklin. Épp emiatt nem vennék teszkó bringát sem: életveszély. Viszont, lehet pár hasznos cucc. Pl bowdenen nem lehet sok mindent elrontani, ahogy nézem, ez kb ugyanaz mint amit 490é vettem helyi boltban, itt meg 40. Váltó bowden kétlem h elszakadna... De fékbowden sem igen, bár annak már következménye is lenne esetleg. :D De kormányra bandázs is 1k, máshol 2.5 körül van.
Szerszámokat néztem még. Imbuszkulcs. Nem lehet elrontani, és jóval olcsóbb mint máshol. Hajtókar leszedő dettó. Van minikészélet kistáskával 1kért. Hát, ezt lehet megveszem csak a nyeregre tehető táska miatt. :D Aki nem szétszed-összerak bringát annak simán jó, kerékcserére/féket meghúzni és hasonlókra, túrán.
Persze, láncot pl nem vennék, vagy féket, etc. De hobbibringásnak kiegészítőknek, simán jó lehet.
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 12 2010 05:32am
Quote (Oberon_os @ Jul 12 2010 11:29am)
Vannak dolgok, amiket ilyen árkategóriában ki sem próbálnék biciklin. Épp emiatt nem vennék teszkó bringát sem: életveszély. Viszont, lehet pár hasznos cucc. Pl bowdenen nem lehet sok mindent elrontani, ahogy nézem, ez kb ugyanaz mint amit 490é vettem helyi boltban, itt meg 40. Váltó bowden kétlem h elszakadna... De fékbowden sem igen, bár annak már következménye is lenne esetleg. :D De kormányra bandázs is 1k, máshol 2.5 körül van.
Szerszámokat néztem még. Imbuszkulcs. Nem lehet elrontani, és jóval olcsóbb mint máshol. Hajtókar leszedő dettó. Van minikészélet kistáskával 1kért. Hát, ezt lehet megveszem csak a nyeregre tehető táska miatt. :D Aki nem szétszed-összerak bringát annak simán jó, kerékcserére/féket meghúzni és hasonlókra, túrán.
Persze, láncot pl nem vennék, vagy féket, etc. De hobbibringásnak kiegészítőknek, simán jó lehet.


azért ez így nem teljesen igaz, nekem volt már olyan imbuszkulcsom amit a csavar szétbaszott és elmálott
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 12 2010 11:23am
Quote (jspogmg @ 12 Jul 2010 13:32)
azért ez így nem teljesen igaz, nekem volt már olyan imbuszkulcsom amit a csavar szétbaszott és elmálott


Ez bizony trve. Inkább egyszer veszek acél imbuszkulcsot és az kitart ameddig élek (meg ameddig sylék el nem lopják :D ).
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 12 2010 11:26am
Quote (Baleee @ Jul 12 2010 06:23pm)
Ez bizony trve. Inkább egyszer veszek acél imbuszkulcsot és az kitart ameddig élek (meg ameddig sylék el nem lopják :D ).


Én az életben nem találkoztam olyan csavarhúzóval, ami nem tompult el egy időután. Szakboltban vett, ikeás, ilyen, olyan, mindegyik szétszarakodott. Eskü, ha milliárdosan milliomos lennék, az első dolgom lenne otthonra egy kis kéziszettet imbuszkulcsokkal és csavarhúzókkal, gyémántfejűt.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 12 2010 11:27am
Quote (Vismajor @ Jul 12 2010 06:26pm)
Én az életben nem találkoztam olyan csavarhúzóval, ami nem tompult el egy időután. Szakboltban vett, ikeás, ilyen, olyan, mindegyik szétszarakodott. Eskü, ha milliárdosan milliomos lennék, az első dolgom lenne otthonra egy kis kéziszettet imbuszkulcsokkal és csavarhúzókkal, gyémántfejűt.


Quote (Baleee @ Jul 12 2010 06:23pm)
Ez bizony trve. Inkább egyszer veszek acél imbuszkulcsot és az kitart ameddig élek (meg ameddig sylék el nem lopják :D ).


A régi ruszki barkácscuccok a mai napig verhetetlenek
azt keressetek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 12 2010 11:30am
Quote (Vismajor @ 12 Jul 2010 19:26)
Én az életben nem találkoztam olyan csavarhúzóval, ami nem tompult el egy időután. Szakboltban vett, ikeás, ilyen, olyan, mindegyik szétszarakodott. Eskü, ha milliárdosan milliomos lennék, az első dolgom lenne otthonra egy kis kéziszettet imbuszkulcsokkal és csavarhúzókkal, gyémántfejűt.


Nekem Meridás kézi szerszám készlet van, asszem 7féle imbuszkulcs, egy csillagcsavarhúzó, meg egy lapos fejű, amin van küllő kulcs is és Zizi pl látta, hogy a hajtóműnél hogy megszenvedtünk és nem hajlott el. Mondjuk az acélból van. De a feje nem kopik, meg semmi. Baromi erős.

Quote (szabika @ 12 Jul 2010 19:27)
A régi ruszki barkácscuccok a mai napig verhetetlenek
azt keressetek


Trve papámnál még van egy rakat.

This post was edited by Baleee on Jul 12 2010 11:31am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102103104105106410Next
Add Reply New Topic New Poll