Quote (TouchCow @ 14 Jan 2012 20:36)
ez a breaking bad tényleg valami szájbabaszottul jó sorozat
és én még azt hittem, hogy a terra nova meg a 24 a fasza...
s2e2 jön most.
Tenyleg jo, viszont nem erzem meg azt, mint anno a Maffiozoknal,hogy ˝Anyaaaad˝