d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1102103104105106257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 28 2010 04:29am
Quote (Imdeth @ Apr 28 2010 11:09am)
az a szar amúgy tényleg nem jó semmire?  egyszer cuccoltam szabikának, így emesenen mondta mit csináljak, első ami feltűnt az a színes gomb volt chatnél középen ami semmire sem jó.


nice d2 career m8
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 28 2010 11:42am
Hali,

rare circ/tiara/diadem -en mennyi a max dex?
köszi

2sk-20fcr mellett ha számit
/E
ja és +hp-val együtt előfordulhat?

This post was edited by bavar01 on Apr 28 2010 11:43am
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Apr 28 2010 11:47am
én szeretnék kezdeni egy classic karit (nem hc-t) és az lenne a kérdésem milyen karit kezdjek? végülis két kari között vacilálok travi barb vagy hammer pala. mert a barbal lehetne sokat gamblezni meg minden csak több playerbe nem tom mennyire erös. hammer meg visz mindent csak mindenkinek hammerje van nemtom nem unnám e meg hamar. most van 700 fgm ebböl kb milyen gear jönne ki ? barbra vagy palára? eu sc ladder
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 28 2010 11:52am
Quote (bavar01 @ 28 Apr 2010 19:42)
Hali,

rare circ/tiara/diadem -en mennyi a max dex?
köszi

2sk-20fcr mellett ha számit
/E
ja és +hp-val együtt előfordulhat?


Talán 30, de nem vagyok benne biztos.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 28 2010 11:59am
Quote (josheide @ 28 Apr 2010 19:52)
Talán 30, de nem vagyok benne biztos.


Húsz a max rare-n. Magicen lehet harminc.
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Apr 28 2010 12:00pm
játszik itt egyáltalán vlki classic sc-be?
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 28 2010 12:00pm
Quote (Genthor @ 28 Apr 2010 19:59)
Húsz a max rare-n. Magicen lehet harminc.


magic 2sk-20fcr-30dex
orly? :O
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 28 2010 12:00pm
Quote (avengr @ Apr 28 2010 07:00pm)
játszik itt egyáltalán vlki classic sc-be?


matrac, inyourface, sylke
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 28 2010 12:09pm
Quote (avengr @ Apr 28 2010 06:47pm)
én szeretnék kezdeni egy classic karit (nem hc-t) és az lenne a kérdésem milyen karit kezdjek? végülis két kari között vacilálok travi barb vagy hammer pala. mert a barbal lehetne sokat gamblezni meg minden csak több playerbe nem tom mennyire erös. hammer meg visz mindent csak mindenkinek hammerje van nemtom nem unnám e meg hamar. most van 700 fgm ebböl kb milyen gear jönne ki ? barbra vagy palára? eu sc ladder


van kulon classic topic, ott kerdezd a classicosokat, pl a ci vajda biztos nagyon ert hozza.

amugy hammer, ww barb, cold soso a kb mukodokepes karakter.

classicban nem a karikban hanem a cuccban van nagy diverzitas mert minden rare.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 28 2010 12:18pm
Euscnl léteznek még ugye 5 frw 3 max perm sck?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102103104105106257Next
Closed New Topic New Poll