Quote (avengr @ Apr 28 2010 06:47pm)
én szeretnék kezdeni egy classic karit (nem hc-t) és az lenne a kérdésem milyen karit kezdjek? végülis két kari között vacilálok travi barb vagy hammer pala. mert a barbal lehetne sokat gamblezni meg minden csak több playerbe nem tom mennyire erös. hammer meg visz mindent csak mindenkinek hammerje van nemtom nem unnám e meg hamar. most van 700 fgm ebböl kb milyen gear jönne ki ? barbra vagy palára? eu sc ladder
van kulon classic topic, ott kerdezd a classicosokat, pl a ci vajda biztos nagyon ert hozza.
amugy hammer, ww barb, cold soso a kb mukodokepes karakter.
classicban nem a karikban hanem a cuccban van nagy diverzitas mert minden rare.