d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev11021031041051061887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2009 07:50am
lvl 32, ferocious bite <3 ashenvaleban toltam eddig, 40 perc alatt toltam le 31-32-re itt :P
most akkor megyek arathi + stv
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 13 2009 08:29am
Quote (H4xooR @ Thu, 13 Aug 2009, 15:26)
mielőtt jött a lich king,akkor meg 1 jegesmedvét kapott mindenki,companionnak.

btw tudom,hogy old de :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

http://www.youtube.com/watch?v=UBAoFIBrqbU&feature=player_embedded


http://www.youtube.com/watch?v=6Rid4pS131M
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2009 08:42am
Zul'Farrak-ban hogyan kell bemenni azon a fa ajtón? Valami quest adja a "Weegli's Armed Barrel"-t amivel ki lehet robbantani, vagy ott dobja valaki?! Minden bosst megöltem azokon kívül akik a fa ajtón belül vannak és senki nem dobott ilyen robbantósat, a rabokat kiszabadítottam, nekrum's medalion megvan de aztán azok eltüntek én meg nem tudom hogy kell bemenni oda :(
pls help
köszi
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 13 2009 08:46am
Quote (Christine21 @ Thu, 13 Aug 2009, 16:42)
Zul'Farrak-ban hogyan kell bemenni azon a fa ajtón? Valami quest adja a "Weegli's Armed Barrel"-t amivel ki lehet robbantani, vagy ott dobja valaki?! Minden bosst megöltem azokon kívül akik a fa ajtón belül vannak és senki nem dobott ilyen robbantósat, a rabokat kiszabadítottam, nekrum's medalion megvan de aztán azok eltüntek én meg nem tudom hogy kell bemenni oda :(
pls help
köszi


Quote (wowhead)
Weegli is part of a group of captives in Zul'Farrak and used to open the door to the last 2 boss's. Once you release the group, a load non-elite mobs and a few elites spawn at the bottom of the temple and accend the stairs in several waves. STAY ONTOP OF THE TEMPLE! Once a certain number of waves have accended, the npc group will head down the steps while a few more waves come. At the very bottom are 2 elite mobs.

Once you've killed the 2 elites, the npc group will stand around. At this point, talk to the goblin FIRST and he will go blow up the door leading to the last 2 boss's in the centre of the instance, then he will run off. Then, have someone talk to Bly, and after a short convo, the npc's will turn hostile. Kill them and your done


Please correct the following errors:
You must enter a message.

okj
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2009 08:52am
Quote (H4xooR @ Thu, Aug 13 2009, 02:46pm)
Please correct the following errors:
You must enter a message.

okj


leszokhatnátok erről a lekezelő stílusról
btw thx, amúgy nekem nem maradtak ott mikor megöltük azt a két bosst alul, de megpróbálom mégegyszer
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 13 2009 08:54am
Quote (Christine21 @ Thu, 13 Aug 2009, 16:52)
leszokhatnátok erről a lekezelő stílusról
btw thx, amúgy nekem nem maradtak ott mikor megöltük azt a két bosst alul, de megpróbálom mégegyszer


ebben mi a lekezelő? azért írtam az "okj"-t mert a quotet csak úgy nem engedte bemásolni. kiírta,hogy Please correct the following errors: You must enter a message.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Aug 13 2009 08:55am
Quote (Christine21 @ Thu, 13 Aug 2009, 16:52)
leszokhatnátok erről a lekezelő stílusról
btw thx, amúgy nekem nem maradtak ott mikor megöltük azt a két bosst alul, de megpróbálom mégegyszer


Ez nem lekezelő stílus, csak nem enged a d2jsp postolni üzenet nélkül.
Két quoteban pedig nincs üzenet.
Nem kell rögtön megsértődni :zzz:
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 13 2009 08:56am
minesweeper >
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2009 08:59am
okj
csak tudván néha milyen a hangulat itt, a "Please correct the following errors: You must enter a message." azt hittem nekem szól, hogy olvassak előbb utána.
thx
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 13 2009 09:00am
Quote (Christine21 @ Thu, 13 Aug 2009, 16:59)
okj
csak tudván néha milyen a hangulat itt, a "Please correct the following errors: You must enter a message." azt hittem nekem szól, hogy olvassak előbb utána.
thx


a wowosok vidámak
Go Back To Magyar Topic List
Prev11021031041051061887Next
Add Reply New Topic New Poll