Nem akarok táskákat a d3-ban!!!

szerintetek mi van a két fegyver között?
már megint csak a titan questet hozom fel példaképp akármennyire is utálom: ott artifactek vannak(olyan mint egy charm amit nem inventoryba kell tenni, hanem külön helye van a karakteren és csak egy lehet belőle), de ez nem úgy néz ki mint egy üres tárgyhely, inkább valami gombféle, vagy csak dísz?

http://i20.photobucket.com/albums/b249/Ihmhi/diablo3/d3_inventory.jpg