d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11021031041051064114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 3 2008 06:18am
Quote (DonTomika @ Thu, Jul 3 2008, 12:14pm)


lol ez mi? xd
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jul 3 2008 06:21am
szerintem is kicsit tul szines, jobb lenne ha sötétitenék, mivel igy szar wowosan nez ki nem a diablo szeriara hasonlit

This post was edited by Sup3RN0Va on Jul 3 2008 06:21am
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 3 2008 06:54am
Quote (AngryBug @ Thu, Jul 3 2008, 12:18pm)
lol ez mi? xd


nemtom de regetem poczok emailjevel ^^
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 3 2008 07:10am
Quote (sondor @ Thu, 3 Jul 2008, 14:54)
nemtom de regetem poczok emailjevel ^^


lol anyádat
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold: 8.60
Jul 3 2008 07:52am
Quote (AngryBug @ Thu, Jul 3 2008, 01:18pm)
lol ez mi? xd



hogy így nézzen ki ne úgy ahogy gamevideoban van
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 3 2008 11:10am
Nem akarok táskákat a d3-ban!!! cry3.gif
szerintetek mi van a két fegyver között?
már megint csak a titan questet hozom fel példaképp akármennyire is utálom: ott artifactek vannak(olyan mint egy charm amit nem inventoryba kell tenni, hanem külön helye van a karakteren és csak egy lehet belőle), de ez nem úgy néz ki mint egy üres tárgyhely, inkább valami gombféle, vagy csak dísz? blink.gif
jah, kép innen
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=19859628&f=69


This post was edited by Szerintem on Jul 3 2008 11:12am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 3 2008 11:11am
Quote (Szerintem @ Thu, 3 Jul 2008, 19:10)
Nem akarok táskákat a d3-ban!!! cry3.gif
szerintetek mi van a két fegyver között?
már megint csak a titan questet hozom fel példaképp akármennyire is utálom: ott artifactek vannak(olyan mint egy charm amit nem inventoryba kell tenni, hanem külön helye van a karakteren és csak egy lehet belőle), de ez nem úgy néz ki mint egy üres tárgyhely, inkább valami gombféle, vagy csak dísz? blink.gif
http://i20.photobucket.com/albums/b249/Ihmhi/diablo3/d3_inventory.jpg


sztem csak disz

bag meg oan lesz h ad +helyet az invedbe, ez innen simán látszik
Member
Posts: 1,296
Joined: Jul 23 2007
Gold: 995.10
Jul 3 2008 11:12am
Quote (Szerintem @ Thu, 3 Jul 2008, 19:10)
Nem akarok táskákat a d3-ban!!! cry3.gif
szerintetek mi van a két fegyver között?
már megint csak a titan questet hozom fel példaképp akármennyire is utálom: ott artifactek vannak(olyan mint egy charm amit nem inventoryba kell tenni, hanem külön helye van a karakteren és csak egy lehet belőle), de ez nem úgy néz ki mint egy üres tárgyhely, inkább valami gombféle, vagy csak dísz? blink.gif
http://i20.photobucket.com/albums/b249/Ihmhi/diablo3/d3_inventory.jpg


szerintem csak dísz...
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 3 2008 11:26am
Quote (AngryBug @ Thu, 3 Jul 2008, 13:18)
lol ez mi? xd


lol bazdmeg, olvasd el xd

dry.gif
Banned
Posts: 869
Joined: Jul 1 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 3 2008 12:46pm
Quote (Szerintem @ Thu, Jul 3 2008, 05:10pm)
Nem akarok táskákat a d3-ban!!! cry3.gif
szerintetek mi van a két fegyver között?
már megint csak a titan questet hozom fel példaképp akármennyire is utálom: ott artifactek vannak(olyan mint egy charm amit nem inventoryba kell tenni, hanem külön helye van a karakteren és csak egy lehet belőle), de ez nem úgy néz ki mint egy üres tárgyhely, inkább valami gombféle, vagy csak dísz? blink.gif
jah, kép innen
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=19859628&f=69
http://i20.photobucket.com/albums/b249/Ihmhi/diablo3/d3_inventory.jpg




hát nekem ez nagyon nem jön be.:S
és tuti h csak dísz..
Go Back To Magyar Topic List
Prev11021031041051064114Next
Closed New Topic New Poll