d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1102103104105106162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 28 2009 06:55am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 01:54pm)
this, te buta fasz


én vagyok buta?sad.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 28 2009 06:57am
Quote (anyd @ Sat, Feb 28 2009, 01:55pm)
én vagyok buta?sad.gif


sad but true sad.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 28 2009 06:57am
Quote (jspogmg @ Sat, 28 Feb 2009, 13:55)
mármint hogy mien/mikor volt shinigami, mert a kapitányi köpeny fele ott lebeg a vállán


Hat ja, ha jol tudom ez eddig meg mindig nem derult ki, csak akkor emlitettek meg, hogy shinigami, meg akkor lattad kicsit ugy, mikor az arrancarok megjelentek. De kb azota nem olvasom a mangat / nezem az animet miota aizen kijott par emberevel hueco mundobol.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 07:00am
szerintem naruto manga kibaszott szar , és már a történet is egyre rosszabb .. megölik a legjobb szereplöket , anime ezerszer jobb, narutonál
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Feb 28 2009 07:04am
Quote (Anamy @ Sat, Feb 28 2009, 03:00pm)
szerintem naruto manga kibaszott szar , és már a történet is egyre rosszabb .. megölik a legjobb szereplöket , anime ezerszer jobb,  narutonál


kár hogy az animebe ugyanez fog történni xD
szerintem meg pont ez a jó benne hogy nem él túl mindenki mindent ..
naruto anime tele van kurvasok unalmas fillérrel imo
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 28 2009 07:04am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 14:00)
szerintem naruto manga kibaszott szar , és már a történet is egyre rosszabb .. megölik a legjobb szereplöket , anime ezerszer jobb,  narutonál


Az animeben is ugyan ez lesz, istenem.... Mivel az anime a mangara alapszik te idiota rofl.gif
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 28 2009 07:05am
Quote (Anamy @ Sat, Feb 28 2009, 02:00pm)
szerintem naruto manga kibaszott szar , és már a történet is egyre rosszabb .. megölik a legjobb szereplöket , anime ezerszer jobb,  narutonál


Kiket öltek meg?... Asuma? Sarutobi? Jiraya?

Kakashi nem halt meg
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 28 2009 07:05am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 02:04pm)
Az animeben is ugyan ez lesz, istenem.... Mivel az anime a mangara alapszik te idiota rofl.gif


de azert aranyos hsz volt :ddddddd
Member
Posts: 15,105
Joined: Sep 24 2006
Gold: 28,105.00
Feb 28 2009 07:06am
Quote (anyd @ Sat, 28 Feb 2009, 14:05)
Kiket öltek meg?... Asuma? Sarutobi? Jiraya?

Kakashi nem halt meg


az még nem biztos smile.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 28 2009 07:07am
KAKASHI MEGHALT
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102103104105106162Next
Add Reply New Topic New Poll