Quote (Anamy @ Sat, Feb 28 2009, 03:00pm)
szerintem naruto manga kibaszott szar , és már a történet is egyre rosszabb .. megölik a legjobb szereplöket , anime ezerszer jobb, narutonál
kár hogy az animebe ugyanez fog történni xD
szerintem meg pont ez a jó benne hogy nem él túl mindenki mindent ..
naruto anime tele van kurvasok unalmas fillérrel imo