d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11021031041051061311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 20 2008 09:12pm
Quote (lowxair @ Thu, Mar 20 2008, 07:43pm)
next one
<IMG alt="" src="http://kepfeltoltes.hu/080320/sig52_www.kepfeltoltes.hu_.jpg">


nah ez nekem is bejön, cg:)
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 21 2008 03:14am
Endre, Illidant sharpen pls.
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 21 2008 05:49am
Quote (lowxair @ Thu, Mar 20 2008, 07:43pm)
next one
http://kepfeltoltes.hu/080320/sig52_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Text tul sötét, fény rossz, effectek tul élesek (én speciel rühellem a displace filtert is), szal ez a tag nem főnyeremény a szememben :\

Quote (kabraxis6 @ Thu, Mar 20 2008, 09:59pm)
Wonderful*

Sztem hagyj fel az ilyen tárgyas sigekkel Endre (mint pl az oras is volt meg ez is), imo nagyon nem jok.
De persze te dontod el, hogy mi tetszik, en csak javasoltam, hogy nn ^^

Ja meg csinaltam egy giftet.


http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-91.jpg


Lq, meg a szinek olyan semmilyenek, és unalmas eléggé, text viszont most nem lett rossz
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 21 2008 11:23am
Meg senki nem mondott velemenyzt az avamrol :<

Quote (TheStriker @ Fri, 21 Mar 2008, 12:49)
Lq, meg a szinek olyan semmilyenek, és unalmas eléggé, text viszont most nem lett rossz


Azert LQ, mert Mike ugy gondolta kool ha Halo screenshotbol csinaltat maganak siget ^^

This post was edited by kabraxis6 on Mar 21 2008 11:24am
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 21 2008 12:10pm






This post was edited by TheStriker on Mar 21 2008 12:14pm
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 21 2008 03:36pm
No meg a Meshét is. mad.gif
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 22 2008 01:03am
Quote (TheStriker @ Fri, Mar 21 2008, 06:10pm)
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/incubus14.jpg

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/einzigertag.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/einzigertag2.png


meshé elég faxa lett

tied ismét nem az én stílusom, viszont jól kezelted a stockot, a stock szemcséi kicsit grunge-os hatást adnak a képnek ez tetszik
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 22 2008 04:18am
Yo.
Csak szorakoztam egy renderrel, szal pls velemenyz.

ofc

Ezt pedig egy tutorial alapjan keszitettem, nem tudom hogy tetszik-e a style, viszont ez a sig kozel sem olyan jo mint ami a tutorialban van.

Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 22 2008 04:25am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 22 Mar 2008, 11:18)
Yo.
Csak szorakoztam egy renderrel, szal pls velemenyz.

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-94.jpg ofc

Ezt pedig egy tutorial alapjan keszitettem, nem tudom hogy tetszik-e a style, viszont ez a sig kozel sem olyan jo mint ami a tutorialban van.

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-95.jpg


a Forces tetszik mert passzolnak a szinek meg nem bassza a szemem,ha ránézek biggrin.gif

a 2. az olyan..fura..nemtudom megfogalmazni,mert nem rossz,csak nekem nem tetszik :/
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 22 2008 04:58am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 22 Mar 2008, 11:18)
Yo.
Csak szorakoztam egy renderrel, szal pls velemenyz.

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-94.jpg ofc

Ezt pedig egy tutorial alapjan keszitettem, nem tudom hogy tetszik-e a style, viszont ez a sig kozel sem olyan jo mint ami a tutorialban van.

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-95.jpg


első 10/10 nem adod el? biggrin.gif
masodik nem tetszik sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11021031041051061311Next
Closed New Topic New Poll