Quote (lowxair @ Thu, Mar 20 2008, 07:43pm)
next one
http://kepfeltoltes.hu/080320/sig52_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Text tul sötét, fény rossz, effectek tul élesek (én speciel rühellem a displace filtert is), szal ez a tag nem főnyeremény a szememben :\
Quote (kabraxis6 @ Thu, Mar 20 2008, 09:59pm)
Wonderful*
Sztem hagyj fel az ilyen tárgyas sigekkel Endre (mint pl az oras is volt meg ez is), imo nagyon nem jok.
De persze te dontod el, hogy mi tetszik, en csak javasoltam, hogy nn ^^
Ja meg csinaltam egy giftet.
http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-91.jpg
Lq, meg a szinek olyan semmilyenek, és unalmas eléggé, text viszont most nem lett rossz