d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1102103104105106232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2009 08:27am
Quote (sageta @ Tue, Mar 10 2009, 03:26pm)
biztos.... nemtom  smile.gif


ladder slasher játékkal kapcsolatban írt

http://ladderslasher.d2jsp.org/
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Mar 10 2009 02:09pm
Quote (beni @ Tue, Mar 10 2009, 02:27pm)
ladder slasher játékkal kapcsolatban írt

http://ladderslasher.d2jsp.org/


ty^^
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Mar 11 2009 03:57am
CSákány!

Kérdésem a következő..... hogy ha LOTTO-zom itt jsp-n akkor kell e jelentkezni a nyereményért vagy automatikusan küldik a goldot?!
mert sok jegyet vettem és már nem emlékszem a számokra és az egyik gyanús nekem biggrin.gif .

THX a LOT :)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 11 2009 04:22am
Quote (sageta @ Wed, 11 Mar 2009, 11:57)
CSákány!

Kérdésem a következő..... hogy  ha LOTTO-zom itt jsp-n akkor kell e jelentkezni a nyereményért vagy automatikusan küldik a  goldot?!
mert sok jegyet vettem és már nem emlékszem a számokra és az egyik gyanús nekem biggrin.gif .

THX a LOT :)


Automatizált az egész...
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Mar 11 2009 04:46am
Quote (ecneB @ Wed, Mar 11 2009, 10:22am)
Automatizált az egész...


tym8^^
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 12 2009 04:44am
Quote (sageta @ Wed, 11 Mar 2009, 10:57)
CSákány!

Kérdésem a következő..... hogy ha LOTTO-zom itt jsp-n akkor kell e jelentkezni a nyereményért vagy automatikusan küldik a goldot?!
mert sok jegyet vettem és már nem emlékszem a számokra és az egyik gyanús nekem biggrin.gif .

THX a LOT smile.gif


Szép is lenne ha neked kéne jelentkezni érte... biggrin.gif
Egyébként a lottó az egyik legjobb lehetőség arra, hogy megszabadulj az fg-től...
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Mar 12 2009 05:56am
Quote (Alestorm @ Thu, Mar 12 2009, 10:44am)
Szép is lenne ha neked kéne jelentkezni érte... biggrin.gif
Egyébként a lottó az egyik legjobb lehetőség arra, hogy megszabadulj az fg-től...


LOL akkor mar 80 fg-t el lőttem tongue.gif
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 12 2009 06:49am
Sup3RN0Va itt leírta a 15. postban a lottó részleteit smile.gif
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6639000&p=65987345

A kérdésre a válasz: kapsz egy d2jsp notifier-t ha nyersz (olyan mint egy PM) -- legalábbis úgy tudom
Member
Posts: 21,463
Joined: Oct 22 2007
Gold: 17.59
Mar 14 2009 12:34pm
Először is szép napot mindenkinek!
Az lenne a problémám, hogy nem indul a ladder slasher nekem kért frissitést letöltöttem a flash playert és még mindig nem idul el!
Ilyenkor mi a teendő?

Köszönöm a segítségeteket!
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 14 2009 03:21pm
Quote (Kistaki22 @ Sat, 14 Mar 2009, 19:34)
Először is szép napot mindenkinek!
Az lenne a problémám, hogy nem indul a ladder slasher nekem kért frissitést letöltöttem a flash playert és még mindig nem idul el!
Ilyenkor mi a teendő?

Köszönöm a segítségeteket!


http://forums.d2jsp.org/
legalul jobbra delete d2jsp board cookies
arra klikk és remélhetőleg müxik

ha így sem megy akkor ellenőrizd, hogy biztos jó fplayert szedtél le
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102103104105106232Next
Closed New Topic New Poll