Quote (Kistaki22 @ Sat, 14 Mar 2009, 19:34)
Először is szép napot mindenkinek!
Az lenne a problémám, hogy nem indul a ladder slasher nekem kért frissitést letöltöttem a flash playert és még mindig nem idul el!
Ilyenkor mi a teendő?
Köszönöm a segítségeteket!
http://forums.d2jsp.org/legalul jobbra delete d2jsp board cookies
arra klikk és remélhetőleg müxik
ha így sem megy akkor ellenőrizd, hogy biztos jó fplayert szedtél le