d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1102810291030103110321046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 24 2011 08:12am
Quote (Nerz8 @ Dec 24 2011 03:00pm)
mi ebben az érdekes?


gondolom bence arra akart utalni, hogy honban legalább van vmi, mig dotában loszar se
és ezáltal dota > hon
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 24 2011 08:19am
aze ezt bepostolom:

Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 24 2011 08:23am
Quote (Sup3RN0Va @ Dec 24 2011 03:19pm)
aze ezt bepostolom:

http://media.playdota.com/misc/6.73/preview/loadsc.jpg


na ez tényleg fasza lett
mondjuk egyik hero sem hasonlít a gémbeli énjéhez :ASD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 24 2011 08:51am
Quote (Sup3RN0Va @ 24 Dec 2011 15:19)
aze ezt bepostolom:

http://media.playdota.com/misc/6.73/preview/loadsc.jpg


mirana tigrise úgy néz ki mint egy medve
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Dec 24 2011 08:53am
Quote (tevetava @ Dec 24 2011 02:51pm)
mirana tigrise úgy néz ki mint egy medve


az nem mira hanem luna
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 24 2011 08:55am
Quote (mynameismethos @ 24 Dec 2011 15:53)
az nem mira hanem luna


tényleg
de neki sem tigrise/medvéje van, hanem valami dagadt erdőlakó négylábú szarja

This post was edited by tevetava on Dec 24 2011 08:55am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Dec 24 2011 09:01am
nem tudom letölteni a mapot,valaki töltse már fel valahova,aki leszedte,mert megbasz az ideg. thx

nvm,nagy nehezen sikerült

This post was edited by H4xooR on Dec 24 2011 09:05am
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 24 2011 09:05am
Quote (H4xooR @ 24 Dec 2011 17:01)
nem tudom letölteni a mapot,valaki töltse már fel valahova,aki leszedte,mert megbasz az ideg. thx

próbáltál másik mirrort használni?

http://www.2shared.com/file/jyv7JiNi/DotA_v673.html
re

This post was edited by Sup3RN0Va on Dec 24 2011 09:07am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 24 2011 09:23am
Quote (tevetava @ 24 Dec 2011 15:55)
tényleg
de neki sem tigrise/medvéje van, hanem valami dagadt erdőlakó négylábú szarja


párduc a neve

Quote (H4xooR @ 24 Dec 2011 16:01)
nem tudom letölteni a mapot,valaki töltse már fel valahova,aki leszedte,mert megbasz az ideg. thx

nvm,nagy nehezen sikerült


Database error
The DotA Forums database has encountered a problem.
Please try the following:

Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
Open the www.playdota.com home page, then try to open another page.
Click the Back button to try another link.

The www.playdota.com forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.

We apologise for any inconvenience.

legjobb

This post was edited by Rawen on Dec 24 2011 09:25am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 25 2011 02:02am
amúgy most,h el is olvastam a changelogot :O nagyon durva változások lesznek...illetve lennének,ha nem nyomná el lassan a dota 2 a dotat.így viszont várom,h mikor kerülnek be a ezek a dolgok a 2-be is.

This post was edited by Rawen on Dec 25 2011 02:13am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102810291030103110321046Next
Add Reply New Topic New Poll