Quote (tevetava @ 24 Dec 2011 15:55)
tényleg
de neki sem tigrise/medvéje van, hanem valami dagadt erdőlakó négylábú szarja
párduc a neve
Quote (H4xooR @ 24 Dec 2011 16:01)
nem tudom letölteni a mapot,valaki töltse már fel valahova,aki leszedte,mert megbasz az ideg. thx
nvm,nagy nehezen sikerült
Database error
The DotA Forums database has encountered a problem.
Please try the following:
Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
Open the www.playdota.com home page, then try to open another page.
Click the Back button to try another link.
The www.playdota.com forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.
We apologise for any inconvenience.
legjobb
This post was edited by Rawen on Dec 24 2011 09:25am