d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1102610271028102910301046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 18 2011 02:00pm
Quote (Sup3RN0Va @ 18 Dec 2011 20:57)
RGC, Garena, vagy barmelyik platformon ha nooboskodik lehurrogják mint a szart

ezért nem kéne bemenni egyből gamelni, hanem előtte AI ellen, vagy haverokkal kell kipróbálni és nem szétbaszni mások játékát a "huh ez az az építős játék?" tudással


вы уверены, что русский


ha előtte játszol aival az sem számít,mindenképp feedelni fogsz vagy nem veszel részt a fightokban akkor meg azért szólnak be
a dota az ilyen,szopás a learning curve csak a beszólás mértéke változik
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 18 2011 02:07pm
Quote (Rawen @ 18 Dec 2011 22:00)
ha előtte játszol aival az sem számít,mindenképp feedelni fogsz vagy nem veszel részt a fightokban akkor meg azért szólnak be
a dota az ilyen,szopás a learning curve csak a beszólás mértéke változik

én AI-ztam amikor kezdtem, meg persze sokat gameltem haverokkal és mire joinoltam real gamekbe már tudtam mit hogyan kell csinálni :)

persze utána is kell olvasni a mechanics-nak meg videokat sem árt nézni ^^

This post was edited by Sup3RN0Va on Dec 18 2011 02:08pm
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 18 2011 02:10pm
koszonom hogy segitettetek :)
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Dec 19 2011 02:16am
http://www.adotaparser.com/dota-replay/304074

esti div liga game 5000k xp felettiek, soh kg ellen
akit érdekel huskar voltam, elég jól arm danceltem, egész jól ment a farmolás is, volt sok szép teamfight és solo momentum,
érdemes megnézni
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 19 2011 01:20pm
Misscliick

This post was edited by N4aBz on Dec 19 2011 01:21pm
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 19 2011 01:21pm
Quote (N4aBz @ 19 Dec 2011 20:20)
Végül is két telót vettem: s2-t, meg unokaöcsémnek egy miniprot


elnezted a topicot imo :D
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 24 2011 06:52am
6.73 nemsoká downloadable
és nemsoká alatt nemsokat értek ;D
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Dec 24 2011 06:53am
Quote (Sup3RN0Va @ 24 Dec 2011 13:52)
6.73 nemsoká downloadable
és nemsoká alatt nemsokat értek ;D


remélem -2 armor balance lesz benne!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 24 2011 06:55am
Quote (H4xooR @ 24 Dec 2011 13:53)
remélem -2 armor balance lesz benne!


megjegyzem -2 starting armor kurva sokat számít de not sure,h arra gondoltok-e ezzel,h szarra sem jó

This post was edited by Rawen on Dec 24 2011 06:55am
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 24 2011 06:55am
Quote (H4xooR @ 24 Dec 2011 14:53)
remélem -2 armor balance lesz benne!

meg 4 uj hero kb (srsly)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102610271028102910301046Next
Add Reply New Topic New Poll