Quote (Sup3RN0Va @ 18 Dec 2011 20:57)
RGC, Garena, vagy barmelyik platformon ha nooboskodik lehurrogják mint a szart
ezért nem kéne bemenni egyből gamelni, hanem előtte AI ellen, vagy haverokkal kell kipróbálni és nem szétbaszni mások játékát a "huh ez az az építős játék?" tudással
вы уверены, что русский
ha előtte játszol aival az sem számít,mindenképp feedelni fogsz vagy nem veszel részt a fightokban akkor meg azért szólnak be
a dota az ilyen,szopás a learning curve csak a beszólás mértéke változik