RGC, Garena, vagy barmelyik platformon ha nooboskodik lehurrogják mint a szart
ezért nem kéne bemenni egyből gamelni, hanem előtte AI ellen, vagy haverokkal kell kipróbálni és nem szétbaszni mások játékát a "huh ez az az építős játék?" tudással
Quote (InfamousMythos @ 18 Dec 2011 21:12)
mondjuk... meg ha nem tud angolul akkor...
вы уверены, что русский