d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1102510261027102810291046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 18 2011 12:53pm
Quote (TellMeBaby @ 18 Dec 2011 20:42)


inkább akkor töltsd le az RGC-t vagy a Garenat, legalább nem kell tovább szarakodni a Kani telepítéssel

inb4 nem tudom telepíteni az RGC-t és Garenat :D
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 18 2011 01:03pm
Quote (Rawen @ Dec 18 2011 07:48pm)
valami nem jó,2. képen kani helyett gproxynak kéne lennie
gproxy.exevel indítsd ne a war3.exevel

http://war3.kaniserver.net/index.php/letoltesek/csatlakozashoz-szuekseges
ha innen leszeded a rar-t abban van readme is,h mit kell csinálni


http://i.imgur.com/X3yCT.jpg
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 18 2011 01:03pm
Quote (Sup3RN0Va @ 18 Dec 2011 19:53)
inkább akkor töltsd le az RGC-t vagy a Garenat, legalább nem kell tovább szarakodni a Kani telepítéssel

inb4 nem tudom telepíteni az RGC-t és Garenat :D


garenan kezdokent szvsz megutalja a gamet
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 18 2011 01:06pm
Quote (InfamousMythos @ 18 Dec 2011 20:03)
garenan kezdokent szvsz megutalja a gamet


mert kanin nem?
-kurva anyád mocskos kok zsidó geci leavelj inkább
-kok game,mégis hova menjen szerinted?
-leszarom kibaszott nyomorék szopjon le ez a kutya


Quote (TellMeBaby @ 18 Dec 2011 20:03)



na ilyet még nem láttam

This post was edited by Rawen on Dec 18 2011 01:06pm
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 18 2011 01:07pm
Quote (Rawen @ 18 Dec 2011 20:06)
mert kanin nem?kurva anyád mocskos kok zsidó geci leavelj inkább :DDDD





na ilyet még nem láttam


kanin anno volt kok game
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 18 2011 01:07pm
Quote (InfamousMythos @ 18 Dec 2011 20:07)
kanin anno volt kok game


van edit és ez megy mindenhol

http://www.dotalicious-gaming.com/
tessék,remélem elnavigálsz ez az egyik legjobb hely ahol játszhatsz

This post was edited by Rawen on Dec 18 2011 01:08pm
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 18 2011 01:09pm
Quote (Rawen @ 18 Dec 2011 20:07)
van edit és ez megy mindenhol


+1 az +1
hat nemtudom regen is sok tard volt kanin de azert kok gameben nem anyaztak amiatt ha valaki kok volt :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 18 2011 01:10pm
Quote (InfamousMythos @ 18 Dec 2011 20:09)
+1 az +1
hat nemtudom regen is sok tard volt kanin de azert kok gameben nem anyaztak amiatt ha valaki kok volt :D


hát nemtom,új acc miatt voltam párban és hát undorító ami ott megy
kajak sajnálom az embereket
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 18 2011 01:12pm
Quote (Rawen @ 18 Dec 2011 20:10)
hát nemtom,új acc miatt voltam párban és hát undorító ami ott megy
kajak sajnálom az embereket


mondjuk garenan meg ha nem tud angolul akkor ugyis mind1 mit irnak :DD
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 18 2011 01:57pm
RGC, Garena, vagy barmelyik platformon ha nooboskodik lehurrogják mint a szart

ezért nem kéne bemenni egyből gamelni, hanem előtte AI ellen, vagy haverokkal kell kipróbálni és nem szétbaszni mások játékát a "huh ez az az építős játék?" tudással

Quote (InfamousMythos @ 18 Dec 2011 21:12)
mondjuk... meg ha nem tud angolul akkor...

вы уверены, что русский
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102510261027102810291046Next
Add Reply New Topic New Poll