d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1102410251026102710281046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 5 2011 12:45pm
Quote (H4xooR @ 5 Dec 2011 19:45)
alkkor gyere dotázni!


k megyek
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Dec 14 2011 02:13pm


bump
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 14 2011 02:14pm
Quote (mynameismethos @ 14 Dec 2011 21:13)
http://img805.imageshack.us/img805/271/hahsa.png

bump


kaniskillz MI
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Dec 14 2011 02:17pm
Quote (Rawen @ Dec 14 2011 08:14pm)
kaniskillz MI


kicsit jobb a pudge, kikapunk
gin meg meleg és nem tud játszani
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 18 2011 12:28pm
szeretnek en is dotazni, de nem nagyon tudok mivel van 1-2 dolog ami nem mukodik
letoltottem torrentrol a jatekot, playdotan olvastam hogy hogyan kell felrakni stb.. aztan probaltam csatlakozni a battle.netre de ezt hozta ki:
http://i.imgur.com/LZJNt.jpg
meg hallotam hogy van valami kani server, letoltottem es beleraktam wc3ba, aztan eliditottam megint es ugyanezt hozta ki, nem tudom hogy elbasztam valamit vagy nem tudom, de valaki segitsen :)

elore is koszi
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 18 2011 12:34pm
Quote (TellMeBaby @ 18 Dec 2011 19:28)
szeretnek en is dotazni, de nem nagyon tudok mivel van 1-2 dolog ami nem mukodik
letoltottem torrentrol a jatekot, playdotan olvastam hogy hogyan kell felrakni stb.. aztan probaltam csatlakozni a battle.netre de ezt hozta ki:
http://i.imgur.com/LZJNt.jpg
meg hallotam hogy van valami kani server, letoltottem es beleraktam wc3ba, aztan eliditottam megint es ugyanezt hozta ki, nem tudom hogy elbasztam valamit vagy nem tudom, de valaki segitsen :)

elore is koszi


a kanis gamek a local-ba vannak nem? habar 1 ideje nem hasznaltam mat
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 18 2011 12:36pm
Quote (qkatz @ 18 Dec 2011 19:34)
a kanis gamek a local-ba vannak nem? habar 1 ideje nem hasznaltam mat


nem,nem is voltak ott

Quote (TellMeBaby @ 18 Dec 2011 19:28)
szeretnek en is dotazni, de nem nagyon tudok mivel van 1-2 dolog ami nem mukodik
letoltottem torrentrol a jatekot, playdotan olvastam hogy hogyan kell felrakni stb.. aztan probaltam csatlakozni a battle.netre de ezt hozta ki:
http://i.imgur.com/LZJNt.jpg
meg hallotam hogy van valami kani server, letoltottem es beleraktam wc3ba, aztan eliditottam megint es ugyanezt hozta ki, nem tudom hogy elbasztam valamit vagy nem tudom, de valaki segitsen :)

elore is koszi



ha mindent jól csináltál akkor port vagy tűzfal probléma lesz
gproxy stb megvan?battle net nem is fog menni,ha nincs eredeti gamed
és készülj,h ha kezdő vagy a kani nem neked való,csak ha bírod az értelmetlen basztatást akkor próbálkozz

This post was edited by Rawen on Dec 18 2011 12:41pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 18 2011 12:38pm
hsfejpnz
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 18 2011 12:42pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 18 2011 12:48pm
Quote (TellMeBaby @ 18 Dec 2011 19:42)


valami nem jó,2. képen kani helyett gproxynak kéne lennie
gproxy.exevel indítsd ne a war3.exevel

http://war3.kaniserver.net/index.php/letoltesek/csatlakozashoz-szuekseges
ha innen leszeded a rar-t abban van readme is,h mit kell csinálni

This post was edited by Rawen on Dec 18 2011 12:50pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102410251026102710281046Next
Add Reply New Topic New Poll