d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1102110221023102410251046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 14 2011 05:22am
Quote (meatyowllegs @ Nov 14 2011 11:21am)
nem aggodek nagyon, biztos lesz olyan, mint sc2ben anno, hogy minden user kap +1 keyt amivel meghivhat mast


meghát amugyis 1 fos
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 05:23am
Quote (sylke @ 14 Nov 2011 13:22)
meghát amugyis 1 fos


a lassusagtol eltekintve sokkal jobb, mint hon.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 05:26am
Quote (sylke @ Nov 14 2011 01:22pm)
meghát amugyis 1 fos


Quote (ecneB @ Nov 14 2011 01:23pm)
a lassusagtol eltekintve sokkal jobb, mint hon.


ha keszvagyok a felevvel lehet en is rakattanok par hetig, btw :D de nemhiszem hogy megveszem a gamet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 14 2011 05:26am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 11:23am)
a lassusagtol eltekintve sokkal jobb, mint hon.


+ még ocsmány is
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 05:29am
Quote (sylke @ 14 Nov 2011 13:26)
+ még ocsmány is


te beteg vagy szil, vagy vak. pick one
kifejezetten szép lett, amit összeeszkábáltak a source motorból. hon kifejezetten csúnya ehhez képest, igaz a modellek nem a legjobbak..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:30am
Quote (ecneB @ 14 Nov 2011 12:29)
te beteg vagy szil, vagy vak. pick one
kifejezetten szép lett, amit összeeszkábáltak a source motorból. hon kifejezetten csúnya ehhez képest, igaz a modellek nem a legjobbak..


ez is változó,van amit gecire eltaláltak van ami iszonyatosan szemét
de még úgyis változni fog(remélem)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 14 2011 05:32am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 11:29am)
te beteg vagy szil, vagy vak. pick one
kifejezetten szép lett, amit összeeszkábáltak a source motorból. hon kifejezetten csúnya ehhez képest, igaz a modellek nem a legjobbak..


majd ha a herok 90%ának a feje nem olyan lesz, mint egy retardált békának, akkor majd talán kiprobálom
a játékmenet biztos jo, de ezek a karakterek :DDDDDD
szégyen bazdmeg, hogy tud vki ilyet kitalálni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 05:37am
összképet tekintve viszont baromi jó. mondjuk a playerek kb 1200 mmr szintuek.. inkabb jatszanek high level gameket. tegnapi elso gamem: 2 spanyol 1 orosz teammate. 0 ward, furion lanezik, riki nem tett smokera lvl10-ig, magina ellen lanezett, sand king passzivot maxolta stunnal, courier 0.. szal vicces. :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 05:38am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 01:37pm)
összképet tekintve viszont baromi jó. mondjuk a playerek kb 1200 mmr szintuek.. inkabb jatszanek high level gameket. tegnapi elso gamem: 2 spanyol 1 orosz teammate. 0 ward, furion lanezik, riki nem tett smokera lvl10-ig, magina ellen lanezett, sand king passzivot maxolta stunnal, courier 0.. szal vicces. :D


szorjak a keyeket a nooboknak :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 07:07am
Quote (meatyowllegs @ 14 Nov 2011 13:38)
szorjak a keyeket a nooboknak :D


te is noob lennél, nincs tremble
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102110221023102410251046Next
Add Reply New Topic New Poll