d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1102010211022102310241046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Nov 13 2011 08:37am
ha van lehetőség, és kaphatnék 1 keyt, azt megköszönném nagyon : )
vagyis, kurvára akarnék kapni, szóval plox valaki : d

This post was edited by Xrd on Nov 13 2011 08:44am
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 13 2011 08:37am
Quote (ecneB @ 13 Nov 2011 16:35)
en vegul szecsinek (lakatosmegatroll) és tevetavanak kuldtem el, mondtam, hogy rezst hivjak meg szecsi helyett masik csoportbol. ^^

k, akkor Flutter te válassz 2 másik embert :)
csak irjanak ide
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 13 2011 08:47am
Quote (Liliomtipro @ Nov 13 2011 03:29pm)
k, zsír

kurva anyád syl


You have been suspended for violating our site rules and policies. Please review them at your earliest convenience:
http://forums.d2jsp.org/info.php?p=9

Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=27297867&f=129&p=393859489#p393859489

Specifically, you violated Rule #1: No flaming, insults, racism, degrading content, bullying, intimidation, harassment, or threats.

Any further violations will result in more actions taken against your account.

Thanks for your attention and resolution of this issue.

teljesen megérte
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 13 2011 08:53am
Quote (Sup3RN0Va @ Nov 13 2011 03:37pm)
k, akkor Flutter te válassz 2 másik embert :)
csak irjanak ide


most ezt nem értem

Quote (lakatosmegatron @ Nov 13 2011 03:37pm)
akkor eddig lestatöccse

+1 ember innen (ha nincs, akkor van egy régi dotás arc, aki trusted + hunsubozott is)

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=549692


ez ki a faszom? és kapott már keyt?
Mert ha nerz, és még nem kapott akkor meg is vagyunk: Nerz, Xrd, én

De ha már kapott vagy nem Nerz, akkor keresünk még egy embert!
Eddig: Xrd, én

Go Back To Magyar Topic List
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Flutter, 32rferkipper
neked kell?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 13 2011 11:21am
nekem kell!! aggyon valaki!
Member
Posts: 3,200
Joined: Aug 14 2007
Gold: 0.00
Nov 13 2011 11:24am
rezsnek meg nekem is kéne 1 key ^^ gieb valaki !!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 13 2011 11:42am
én is szívesen kipróbálnám
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Nov 13 2011 12:29pm
Quote (Flutter @ 13 Nov 2011 15:53)
most ezt nem értem



ez ki a faszom? és kapott már keyt?
Mert ha nerz, és még nem kapott akkor meg is vagyunk: Nerz, Xrd, én

De ha már kapott vagy nem Nerz, akkor keresünk még egy embert!
Eddig: Xrd, én

Go Back To Magyar Topic List
    2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Flutter, 32rferkipper
neked kell?


hat ha van meg elfogadom mert hiaba toltottem ki a steames surveyt a valve baszik kuldeni. esetleg ha lenne meg1 kulcs haveromnak lehetseges, hogy kene. vlt a nickje, kanin es ggc-n jatszogat.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 13 2011 12:39pm
Ha az OSX verzió is játszik a bétaban(úgy olvastam fejlesztenek macre is) akkor én is feltenném a kezem egy keyért és tudnék bug reportolgatni az osx verzióval kapcsolatban.
Meg kb. egész héten itthon leszek és all-day-ready.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 05:21am
Quote (Rezs @ Nov 13 2011 07:21pm)
nekem kell!! aggyon valaki!


Quote (jspgamer @ Nov 13 2011 07:24pm)
rezsnek meg nekem is kéne 1 key ^^ gieb valaki !!


Quote (RRC @ Nov 13 2011 07:42pm)
én is szívesen kipróbálnám


nem aggodek nagyon, biztos lesz olyan, mint sc2ben anno, hogy minden user kap +1 keyt amivel meghivhat mast
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102010211022102310241046Next
Add Reply New Topic New Poll