Quote (ecneB @ 13 Nov 2011 16:18)
Köszönjük Supernova, mindenki nevében!
nincs mit, még van 1 key pack, szóval ha összegyűlik itt 3 ember azoknak még tudok adni
de, ne feltsétek el:
- a játék még béta fázisban van, a dolgok időközben változhatnak (modellek, spellek, ikonok, ui, játékmenet, hangok, stb.)
- ha netalán találntok valami bug-ot, vagy észrevétel, javaslat, stb lenne, itt a hivatalos beta fórum:
http://dev.dota2.com/- nekem sem tetszik minden jelenleg (pl hero modellek, sok heronak nagyon hasonlít a hangja, ergo same voice actor, kicsit színtelen a környezet, spellek); éppen ezért van a beta, hogy ha valami nem tetszik, akkor írjátok le, hogy nektek mi nem tetszik/mi tetszik, stb
ezért van a béta, hogy a játékot úgy alakítsák a developerek, ahogy a játékosok elvárják, szóval csak bátran a véleményekkel, kritikákkal