d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1101910201021102210231046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 13 2011 08:26am
mintha kimaradtam volna :(

(nerz)
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 13 2011 08:26am
Quote (ecneB @ 13 Nov 2011 16:18)
Köszönjük Supernova, mindenki nevében!

nincs mit, még van 1 key pack, szóval ha összegyűlik itt 3 ember azoknak még tudok adni


de, ne feltsétek el:

- a játék még béta fázisban van, a dolgok időközben változhatnak (modellek, spellek, ikonok, ui, játékmenet, hangok, stb.)
- ha netalán találntok valami bug-ot, vagy észrevétel, javaslat, stb lenne, itt a hivatalos beta fórum:
http://dev.dota2.com/

- nekem sem tetszik minden jelenleg (pl hero modellek, sok heronak nagyon hasonlít a hangja, ergo same voice actor, kicsit színtelen a környezet, spellek); éppen ezért van a beta, hogy ha valami nem tetszik, akkor írjátok le, hogy nektek mi nem tetszik/mi tetszik, stb
ezért van a béta, hogy a játékot úgy alakítsák a developerek, ahogy a játékosok elvárják, szóval csak bátran a véleményekkel, kritikákkal
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 13 2011 08:28am
akkor megköszönném azt a megmaradt key packket

én
küldeném akkor rezsnek
+1 embernek innen

(nerz voltam amúgy)

This post was edited by lakatosmegatron on Nov 13 2011 08:30am
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 13 2011 08:33am
Quote (lakatosmegatron @ 13 Nov 2011 16:28)
akkor megköszönném azt a megmaradt key packket

én
küldeném akkor rezsnek
+1 embernek innen

(nerz voltam amúgy)


rezs-nek már ecneB küldi
2 másik ember-t pickelj, hátha ír még valaki ide akit érdekelne :)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 13 2011 08:34am
shufflenerz delivers?

mmint nekem jöhet 1
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 13 2011 08:35am
Quote (Sup3RN0Va @ 13 Nov 2011 16:33)
rezs-nek már ecneB küldi
2 másik ember-t pickelj, hátha ír még valaki ide akit érdekelne :)


en vegul szecsinek (lakatosmegatroll) és tevetavanak kuldtem el, mondtam, hogy rezst hivjak meg szecsi helyett masik csoportbol. ^^

This post was edited by ecneB on Nov 13 2011 08:35am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 13 2011 08:36am
Quote (ecneB @ Nov 13 2011 03:35pm)
en vegul szecsinek kuldtem el, mondtam, hogy rezst hivjak meg szecsi helyett masik csoportbol. ^^


szegeny reszo :(
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 13 2011 08:37am
Quote (Flutter @ 13 Nov 2011 16:36)
szegeny reszo :(


kerestem mindenhol, sehol nem talaltam.. szecsi mondta, hogy meghivjak.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 13 2011 08:37am
bárcsak futna a gépemen :c
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 13 2011 08:37am
Quote (Sup3RN0Va @ Nov 13 2011 03:33pm)
rezs-nek már ecneB küldi
2 másik ember-t pickelj, hátha ír még valaki ide akit érdekelne :)


akkor eddig lestatöccse

+1 ember innen (ha nincs, akkor van egy régi dotás arc, aki trusted + hunsubozott is)

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=549692
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101910201021102210231046Next
Add Reply New Topic New Poll