Quote (rapiddani @ 18 Oct 2016 20:34)
na es mit művelt a napokban, futkosott össze vissza?
ja
meg szétrágott minden butort
Quote (llllllllllll @ 18 Oct 2016 20:26)
nem tudom mi ez a konstans sírás nálad a pitonom miatt 8dddddddddddddddddddddd
nincs
mer nem értem hogy miért örül valaki annak hogy kigyo
This post was edited by sylke on Oct 18 2016 12:40pm