d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1101102103104105614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 6 2014 10:40am
Quote (Vismajor @ Jan 6 2014 05:09am)
Bespammelek ide egy aimot megint
http://www.youtube.com/watch?v=iOEM_LwDNE4

lassitva
http://www.youtube.com/watch?v=erckBwv4vu4&feature=youtu.be


én simán reportolnálak a gecibe.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 6 2014 10:40am
lehet valahogy visszanézni meccset? konkrétan a legutolsó gémemre gondolok.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 6 2014 10:43am
Quote (Liliomtipro @ 6 Jan 2014 18:40)
én simán reportolnálak a gecibe.


Nekem is ez futott át az agyamon, főleg amilyen lelki állapotba szoktam lenni a meccsek kozben. :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 6 2014 10:44am
Quote (Nerz8 @ 6 Jan 2014 17:40)
lehet valahogy visszanézni meccset? konkrétan a legutolsó gémemre gondolok.


view gomb fent, és your recent matches

le tudod tölteni, mert feltölti az összes gamet a szerverre hogy overwatch visszanézhesse
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 6 2014 10:45am
Quote (Anarkin @ 6 Jan 2014 17:44)
view gomb fent, és your recent matches

le tudod tölteni, mert feltölti az összes gamet a szerverre hogy overwatch visszanézhesse


noice, ty
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 11:08am
de a kurva anyját az ilyeneknek komolyan...
1v1be vagyok, 8 hpm van felveszem a wpt hogy több esélyem legyen
buzi CTN rejtőzik, lelő de még halálomban eldobok gy gránátot, meghal
MI A TETVES FASZÉRT NEM TUDJA MONDANI A CSAPATTRÁS, HGOY LOW HPS? akkor mentem volna m4el és tunkolva befutok lerakóra
14 in1et kapott...
15-15
KIS FASZOMAT
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2014 11:13am
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 18:08)
de a kurva anyját az ilyeneknek komolyan...
1v1be vagyok, 8 hpm van felveszem a wpt hogy több esélyem legyen
buzi CTN rejtőzik, lelő de még halálomban eldobok gy gránátot, meghal
MI A TETVES FASZÉRT NEM TUDJA MONDANI A CSAPATTRÁS, HGOY LOW HPS? akkor mentem volna m4el és tunkolva befutok lerakóra
14 in1et kapott...
15-15
KIS FASZOMAT


akkor fári sztájlba toltad
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 11:16am
Quote (fahrii @ Jan 6 2014 06:13pm)
akkor fári sztájlba toltad


azzal a kivétellel, hogy én voltam a ct :D
De tényleg, nagyon felbaszott
és ez a kibaszott 15-15 is, faszomért nincs kötelező OT, fostalicska fos szar nyomorék bevándorló steam valve autólopó cigány genetikai hulladék egérfosadékok
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2014 11:34am
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 18:16)
azzal a kivétellel, hogy én voltam a ct :D
De tényleg, nagyon felbaszott
és ez a kibaszott 15-15 is, faszomért nincs kötelező OT, fostalicska fos szar nyomorék bevándorló steam valve autólopó cigány genetikai hulladék egérfosadékok


jó lenne egy beállítás, amivel be lehetne állítani h milyen nemzetiségüekkel akarsz játszani
a sok fasszopó orosszal már ki van a tököm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 6 2014 11:40am



tudom, hogy semmi különös inb4 LOLOL ILYET KIKAPCSOLT MONITORRAL IS LÖVÖK
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105614Next
Add Reply New Topic New Poll