Quote (p371 @ Nov 24 2012 08:58pm)
kész a ww barbárom, 90k dmgem van de csak 4es paragon szinten vagyok (1 órája kezdtem) mp1 vagy 3? nincs sok különbség az mfek között ,így lehet jobban megérné az 1es szinten:)
mp 2
1-en túl hamar halnak a szörnyek, nem tölt elég furyt a tornado