d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev11011021031041052299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 24 2012 01:08pm
Quote (szabika @ Nov 24 2012 07:03pm)
3-8 év fegyház


fety?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 24 2012 01:14pm
Quote (TrollBoss @ Nov 24 2012 07:58pm)
1moar

mégegy ütős emberke kéne



akkor pontosítok

még egy faszomnagy dpses emberke kéne


early bump
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 24 2012 01:35pm
http://i47.tinypic.com/vxn8s4.jpg

a legelsö drop lvl92n
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 24 2012 01:36pm
Quote (sylke @ Nov 24 2012 08:35pm)
http://i47.tinypic.com/vxn8s4.jpg

a legelsö drop lvl92n


ezt is nekem adhatod!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 24 2012 01:40pm
Quote (Vismajor @ Nov 24 2012 07:36pm)
ezt is nekem adhatod!


150milláért megkapod
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Nov 24 2012 01:50pm
nem esik lófasz se / paragon lvl100
Member
Posts: 229
Joined: Sep 25 2012
Gold: 0.00
Nov 24 2012 01:58pm
kész a ww barbárom, 90k dmgem van de csak 4es paragon szinten vagyok (1 órája kezdtem) mp1 vagy 3? nincs sok különbség az mfek között ,így lehet jobban megérné az 1es szinten:)
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 24 2012 01:59pm
Quote (p371 @ Nov 24 2012 08:58pm)
kész a ww barbárom, 90k dmgem van de csak 4es paragon szinten vagyok (1 órája kezdtem) mp1 vagy 3? nincs sok különbség az mfek között ,így lehet jobban megérné az 1es szinten:)


mp1
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 24 2012 02:06pm
Hihetetlen. Egy gameben 5 perc alatt 3 Legendary, mindhárom tűzre való szemét: Nat xbow, Dawn és Fragments of Destiny.

Rá 15 percre meg esett egy woodoo mask, ofc abból is Brimstone lett.

Micsoda szerencse...
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 24 2012 02:07pm
Quote (p371 @ Nov 24 2012 08:58pm)
kész a ww barbárom, 90k dmgem van de csak 4es paragon szinten vagyok (1 órája kezdtem) mp1 vagy 3? nincs sok különbség az mfek között ,így lehet jobban megérné az 1es szinten:)


mp 2
1-en túl hamar halnak a szörnyek, nem tölt elég furyt a tornado
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011021031041052299Next
Add Reply New Topic New Poll