Quote (beni @ 31 Jul 2012 12:15)
scam
ez az arc jól megmondja!
Quote
Az edzés célja a minél teljesebb izomösszehúzódás maximális számú motoros egység egyidejű bekapcsolódásának segítségével. Ezt elektromos árammal kiváltani nem lehet, illetve olyan fájdalmas lenne, amit nyilván senki sem viselné el.
Az edzésen alkalmazott ellenállást (súlyt) azért használjuk, hogy azt legyőzve dolgozzanak az izmok és lássák el eredeti feladatukat a gravitáció ellenében !!!
Az izmok a mozgató rendszer részei, ELMOZDULÁS NÉLKÜL NINCS EDÉS !
Ok?
Nincs!!!
Figyelem, most pedig GONDOLKOZNI kel :
Ha az idegpályákat kiiktatva, külső elektromos impulzussal (tehát közvetlen az izmot ingerlő elektromos jellel) rendes izomösszehúzódás elérhető lenne, akkor a lebénult emberek újra tudnának mozogni, járni egy ilyen készülék + az azt vezérlő számítógép segítségével.
De sajnos ez még jó darabig nem fog megtörténni, ilyen formában meg végképp nem.
Más:
Van egy fura társaság. NASA, talán hallottál róluk....tiszta idióták. Azzal szórakoznak, hogy több milliárd dollárért űrállomást építenek, legújabban meg a Marsra akarnak utazni.
Tudod ott fönn nincs gravitáció, így az izmok -hiába feszitgeted őket- nem végeznek munkát, ezért sorvadásnak indulnak.
Namármost a probléma az hogy Te nem ott dolgozol, mert akkor tudnák, hogy tök felesleges dollár milliókért gravitációs edzőgépeket fejleszteni, amikor egy bőröndbe felvihetnék a Speedfitness gépet és meg van oldva az edzés.
Ehelyett a marhák ezt találták ki:
http://www.wired.com/wiredscience/2009/04/astromuscles2/
http://www.wired.com/wiredscience/2009/04/astromuscles
http://spaceflightsystems.grc.nasa.gov/SpaceOps/ISS/archive/..
Az űrállomáson 2 dolog van, amiből kevés van : levegő és hely.
Ezek képesek ilyen nagy dög gépeket felvinni, pedig valószínüleg a Speedfitnesshez hasonló gépeket már 30-40 évvel ezelőtt is teszteltek, közvetlenül az előtt, hogy a kukába b@szták volna....
Aztán egy hajléktalan, aki Houston kukáiban búvárkodott, rátalált és eladta egy élelmes vállalkozónak 3 karton Budweiserért.
Pár év alatt meggazdagodott, de az emberek kezdtek rájönni mekkora átverés ez, ezért eladta az egészet magyarországra, mert azt hallotta, hogy itt olyan sötét és hiszékeny emberek laknak, hogy bármilyen marhaságot be lehet nekik adni....
és lőn igaza
:-))))