d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev11011021031041051257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 31 2012 02:30am
Quote (beni @ 31 Jul 2012 10:28)
Tass... : D legalább ne ilyen stílusban tárnád világ elé a téma iránti érdektelenségedet.



kb mindegyik csaj tök aranyos


ne haragudj, ha kiábrándítottalak ^^
érdektelen nem vagyok... talán csak nem találtam olyan forrást ezzel kapcsolatban, amiben maradéktalanul bíznék.


Quote (peterqwer @ 31 Jul 2012 10:23)
csak simán csinálj széles kéztartásban fekvőtámaszt


ez megy, de kb a mellemben nem is érzem, hogy erőt fejtettem volna ki, ellenben a vállammal.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 31 2012 02:35am
Quote (TassassinHc @ Jul 31 2012 09:30am)
ne haragudj, ha kiábrándítottalak ^^
érdektelen nem vagyok... talán csak nem találtam olyan forrást ezzel kapcsolatban, amiben maradéktalanul bíznék.


jah, mert szerinted valaki azt mondja, hogy a nejlon szatyor rágcsálása segít a gyúrásban, nem pedig a fehérje segít az izomépítésben ... mégis hol találsz te ellentétes véleményeket?

(oké, ezernyi edzésterv, kajaterv, diéta stb van a neten, de alapjaiban megegyeznek. Elég jól ismerik, hogy melyik tápanyag milyen tulajdonságokkal és metabolizmussal rendelkezik.)

//amúgy meg keress rá arra, hogy vegetáriánus testépítés és kész és ne gyere nekem azzal, hogy nincs olyan forrás amiben megbíznál, mert ez csak kifogás

This post was edited by beni on Jul 31 2012 02:37am
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jul 31 2012 02:43am
Quote (TassassinHc @ 31 Jul 2012 09:30)
ne haragudj, ha kiábrándítottalak ^^
érdektelen nem vagyok... talán csak nem találtam olyan forrást ezzel kapcsolatban, amiben maradéktalanul bíznék.




ez megy, de kb a mellemben nem is érzem, hogy erőt fejtettem volna ki, ellenben a vállammal.


ezeket esetleg nézd meg
http://scoobysworkshop.com/chest-exercises/#pushups

e: 1 videóban 5. perctől beszél a te problémádról

This post was edited by peterqwer on Jul 31 2012 02:57am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 31 2012 02:59am
Quote (beni @ Jul 31 2012 10:35am)
jah, mert szerinted valaki azt mondja, hogy a nejlon szatyor rágcsálása segít a gyúrásban, nem pedig a fehérje segít az izomépítésben ... mégis hol találsz te ellentétes véleményeket?

(oké, ezernyi edzésterv, kajaterv, diéta stb van a neten, de alapjaiban megegyeznek. Elég jól ismerik, hogy melyik tápanyag milyen tulajdonságokkal és metabolizmussal rendelkezik.)

//amúgy meg keress rá arra, hogy vegetáriánus testépítés és kész és ne gyere nekem azzal, hogy nincs olyan forrás amiben megbíznál, mert ez csak kifogás


már napok óta bújja a védikus írásokat, hátha van valahol egy olyan történet, ahol Krisna kondizni kezdett
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 31 2012 02:59am
Quote (Saenchai @ Jul 31 2012 09:59am)
már napok óta bújja a védikus írásokat, hátha van valahol egy olyan történet, ahol Krisna kondizni kezdett


csak sajnos az mind fordítás, nem eredeti szöveg, így nem bízik meg benne
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2012 03:03am
Quote (beni @ 31 Jul 2012 10:59)
csak sajnos az mind fordítás, nem eredeti szöveg, így nem bízik meg benne


Ha nem tud szanszkritul akkor nem is igazi hívő.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 31 2012 05:01am
van 1 elég jó akció most myproteinen
10 kiló oats ~3500 huf + postaköltségért

edit: annyira nem is jó akció, nvm

This post was edited by farki on Jul 31 2012 05:06am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 31 2012 05:15am
Kíváncsi lennék, hogy ez mit tud: http://www.efit.hu/e-fit-training
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 31 2012 05:44am
Quote (beni @ 31 Jul 2012 12:15)
Kíváncsi lennék, hogy ez mit tud: http://www.efit.hu/e-fit-training


scam

ez az arc jól megmondja!

Quote
Az edzés célja a minél teljesebb izomösszehúzódás maximális számú motoros egység egyidejű bekapcsolódásának segítségével. Ezt elektromos árammal kiváltani nem lehet, illetve olyan fájdalmas lenne, amit nyilván senki sem viselné el.
Az edzésen alkalmazott ellenállást (súlyt) azért használjuk, hogy azt legyőzve dolgozzanak az izmok és lássák el eredeti feladatukat a gravitáció ellenében !!!
Az izmok a mozgató rendszer részei, ELMOZDULÁS NÉLKÜL NINCS EDÉS !
Ok?
Nincs!!!

Figyelem, most pedig GONDOLKOZNI kel :
Ha az idegpályákat kiiktatva, külső elektromos impulzussal (tehát közvetlen az izmot ingerlő elektromos jellel) rendes izomösszehúzódás elérhető lenne, akkor a lebénult emberek újra tudnának mozogni, járni egy ilyen készülék + az azt vezérlő számítógép segítségével.
De sajnos ez még jó darabig nem fog megtörténni, ilyen formában meg végképp nem.

Más:
Van egy fura társaság. NASA, talán hallottál róluk....tiszta idióták. Azzal szórakoznak, hogy több milliárd dollárért űrállomást építenek, legújabban meg a Marsra akarnak utazni.
Tudod ott fönn nincs gravitáció, így az izmok -hiába feszitgeted őket- nem végeznek munkát, ezért sorvadásnak indulnak.
Namármost a probléma az hogy Te nem ott dolgozol, mert akkor tudnák, hogy tök felesleges dollár milliókért gravitációs edzőgépeket fejleszteni, amikor egy bőröndbe felvihetnék a Speedfitness gépet és meg van oldva az edzés.
Ehelyett a marhák ezt találták ki:
http://www.wired.com/wiredscience/2009/04/astromuscles2/
http://www.wired.com/wiredscience/2009/04/astromuscles
http://spaceflightsystems.grc.nasa.gov/SpaceOps/ISS/archive/..
Az űrállomáson 2 dolog van, amiből kevés van : levegő és hely.
Ezek képesek ilyen nagy dög gépeket felvinni, pedig valószínüleg a Speedfitnesshez hasonló gépeket már 30-40 évvel ezelőtt is teszteltek, közvetlenül az előtt, hogy a kukába b@szták volna....
Aztán egy hajléktalan, aki Houston kukáiban búvárkodott, rátalált és eladta egy élelmes vállalkozónak 3 karton Budweiserért.
Pár év alatt meggazdagodott, de az emberek kezdtek rájönni mekkora átverés ez, ezért eladta az egészet magyarországra, mert azt hallotta, hogy itt olyan sötét és hiszékeny emberek laknak, hogy bármilyen marhaságot be lehet nekik adni....
és lőn igaza
:-))))
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 31 2012 05:54am
Quote (beni @ 31 Jul 2012 10:35)
jah, mert szerinted valaki azt mondja, hogy a nejlon szatyor rágcsálása segít a gyúrásban, nem pedig a fehérje segít az izomépítésben ... mégis hol találsz te ellentétes véleményeket?

(oké, ezernyi edzésterv, kajaterv, diéta stb van a neten, de alapjaiban megegyeznek. Elég jól ismerik, hogy melyik tápanyag milyen tulajdonságokkal és metabolizmussal rendelkezik.)

//amúgy meg keress rá arra, hogy vegetáriánus testépítés és kész és ne gyere nekem azzal, hogy nincs olyan forrás amiben megbíznál, mert ez csak kifogás



sry. izmos leszek, mire találkozunk! megígérem.
(jó, valamennyire igazat adok azért)


Quote (peterqwer @ 31 Jul 2012 10:43)
ezeket esetleg nézd meg
http://scoobysworkshop.com/chest-exercises/#pushups

e: 1 videóban 5. perctől beszél a te problémádról


kösz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011021031041051257Next
Add Reply New Topic New Poll