d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1101102103104105214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 24 2013 06:26am
Quote (LaserBack @ Apr 24 2013 01:25pm)
engem azért kicsit idegesít, hogy a Baratheon házhoz vannak berakva Varysék meg Sandorék. Jó tudom valahova be kellett rakni őket, de akkoris. Mellesleg Jon és Lisa Arryn fia nem Robin hanem Robert, de ez csak érdekesség.

De hol van Stannis Baratheon?


a rendes neve robin

nem mintha emlekeznek ra, de wikin robinnak irja
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Apr 24 2013 06:27am
Quote (TresholdOfUniverse @ 24 Apr 2013 14:26)
a rendes neve robin

nem mintha emlekeznek ra, de wikin robinnak irja


In the television series Robert Arryn was named Robin Arryn. The character's name has been changed to Robin so as to prevent confusion with Robert Baratheon. He is played by Lino Facioli.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 24 2013 06:29am
Quote (LaserBack @ Apr 24 2013 01:26pm)
miért is?


szerintem jon az lyanna stark meg a targaryen kocsog fia
bar ugye a 3. konyvben az ijasz gyerek magyarazott aryanak valamit, de nem hiszem hogy az igaz lenne
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2013 06:29am
Quote (LaserBack @ 24 Apr 2013 14:27)
In the television series Robert Arryn was named Robin Arryn. The character's name has been changed to Robin so as to prevent confusion with Robert Baratheon. He is played by Lino Facioli.


Megváltoztatták Theon nővérének a nevét is mert szegény amerikaiaknak már nehéz pár név megjegyzése.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 24 2013 06:32am
Quote (Rawen @ Apr 24 2013 01:29pm)
Megváltoztatták Theon nővérének a nevét is mert szegény amerikaiaknak már nehéz pár név megjegyzése.


amikor megneztem belole egy ket reszt ense ertettem mirol van szo meg ki kicsoda, amikor nem magukrol/jelenlevokrol ebszeltek

inkabb elolvastam a konyvet
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 24 2013 06:35am
Quote (Rawen @ 24 Apr 2013 14:29)
Megváltoztatták Theon nővérének a nevét is mert szegény amerikaiaknak már nehéz pár név megjegyzése.


az a vicc, hogy kábé három alkalommal mondták ki a nevét, úgyhogy nekem pl fogalmam sincs, hogy a faszba hívják a sorozatban, nekem az asha

ennyi erővel maradhatott volna igazán, ahogy a könyvben volt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2013 06:36am
Quote (bajcli @ 24 Apr 2013 14:35)
az a vicc, hogy kábé három alkalommal mondták ki a nevét, úgyhogy nekem pl fogalmam sincs, hogy a faszba hívják a sorozatban, nekem az asha

ennyi erővel maradhatott volna igazán, ahogy a könyvben volt


Amúgy én sem tudom, hogy hívják a sorozatban csak megmaradt, hogy megváltoztatták.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 24 2013 06:42am
Quote (kusziyoker @ 24 Apr 2013 12:01)
ki az a robb? ki az a joffrey??


btw/ kinek melyik karakter halála volt a durvább, vagy legviccesebb??


spojler

legviccesebb quentyn martell

legdurvább talán jeor mormont vagy catelyn, robbé kilométerekről várható volt
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 24 2013 07:38am
en mormont meg podrick miatt voltam a legszomorubb ;_;
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2013 07:39am
Alig emlékszem ezekre, újra kéne olvasnom valami abridged verziót.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105214Next
Add Reply New Topic New Poll