d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1101102103104105198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 10 2013 01:36pm
Kotoura-san_-_01

Ez jonak igerkezik, viszont az eddigi felhozatal eleg sovanynak tünik. Eddig kijött mar valami amit megeri nezni?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 11 2013 02:36am
Quote (Karan2_Returned @ 10 Jan 2013 20:36)
Kotoura-san_-_01

Ez jonak igerkezik, viszont az eddigi felhozatal eleg sovanynak tünik. Eddig kijött mar valami amit megeri nezni?


Mahou Yuushanak meg a Bakumatsunak álltam neki eddig, mindkettő tűrhető meg majd még le kell szednem a Tamakot meg a Sasami-sant de ezeket csak ezért mert Kyoani meg SHAFT. Ja meg Chihayafuru s2. Szerintem itt vége is a listának amit nézni fogok.

This post was edited by Rawen on Jan 11 2013 02:36am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 16 2013 04:36am
Végre van normális Berserk movie 2 release, leszedem de úgyis tudom, hogy ez is egy szar lesz mint az első rész.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 16 2013 04:46am
Quote (Rawen @ 16 Jan 2013 12:36)
Végre van normális Berserk movie 2 release, leszedem de úgyis tudom, hogy ez is egy szar lesz mint az első rész.


thats the spirit
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 16 2013 06:39am
Ja meg új GitS anime idén, annyi jó title van már most 2013-ra, hogy ezt meg kell köszönni a based godnak.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 16 2013 12:50pm
Apropo jo titlek, KnK movie trailer. A rajz egyszerüen gyönyörü.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 26 2013 02:49pm
tfw bump
tfw burnout
tfw csak gyűlnek a meg nem nézett részek
tfw a backlogomban sem haladok sehova
tfw mangat sincs kedvem olvasni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 01:58pm


2kawaii4me
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 2 2013 03:32pm
Vegigjatszottam Baldr Sky elsö routejat es fogalmam nincs hogy tartja barki is ezt a legjobb VN-nek. A jatek resze miatt biztos nem, annyibol all hogy megvettem valami minigunt es olyan messziröl lövöldözök hogy nem is latom az ellenfeleket mert ha melee rangebe erek akkor semmit nem erek.
Lehet koran itelkezek mivel van meg 15 route, de eddig a törtenet ugyan az volt mint Fate/Stay Night csak sci-fi settingsben egy raklap NTR-el meg akcioval megspekelve.
Vagy lehet csak az elvarasaim voltak tul nagyok, negyesen mindenki hurrog hogy a Muv Luv a Baldr Sky közelebe sem er de kerek-perec ez volt a legrosszabb route amit eddig olvastam akarmelyik VN-ben pedig ez volt elvileg a kedvenc heroineom normal endingje. De meg ha valami bad endinget fogtam is ki meg annak is rossz vicc.
Ami a legjobban zavart hogy a szereplök fele annyira beta hogy rendesen se tudnak beszelnek, csak dadognak össze-vissza. Forditoprogram ratett erre egy lapattal, minden random gügyögest leforditott. Az "a-a-a"-t peldaul "cowabunga"-ra forditja meg hasonlok.
Masik nagy negativum az a character designok. A kepen nem latszik, de a vörös haju csavo combharisnyat, rövidnadragot meg valami köpenyt hord.
Van egy sanda gyanum hogy csak azert istenitik paran a VN-t hogy hipsterkedjenek.



Also: ISO Rawen velemenye One Punch Man-röl. Minden nap latok rola threadet de nagyon hülyen nez ki a rajz ugyhogy nem merek belekezdeni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2013 02:48am
Quote (Karan2_Returned @ 2 Feb 2013 22:32)
Vegigjatszottam Baldr Sky elsö routejat es fogalmam nincs hogy tartja barki is ezt a legjobb VN-nek. A jatek resze miatt biztos nem, annyibol all hogy megvettem valami minigunt es olyan messziröl lövöldözök hogy nem is latom az ellenfeleket mert ha melee rangebe erek akkor semmit nem erek.
Lehet koran itelkezek mivel van meg 15 route, de eddig a törtenet ugyan az volt mint Fate/Stay Night csak sci-fi settingsben egy raklap NTR-el meg akcioval megspekelve.
Vagy lehet csak az elvarasaim voltak tul nagyok, negyesen mindenki hurrog hogy a Muv Luv a Baldr Sky közelebe sem er de kerek-perec ez volt a legrosszabb route amit eddig olvastam akarmelyik VN-ben pedig ez volt elvileg a kedvenc heroineom normal endingje. De meg ha valami bad endinget fogtam is ki meg annak is rossz vicc.
Ami a legjobban zavart hogy a szereplök fele annyira beta hogy rendesen se tudnak beszelnek, csak dadognak össze-vissza. Forditoprogram ratett erre egy lapattal, minden random gügyögest leforditott. Az "a-a-a"-t peldaul "cowabunga"-ra forditja meg hasonlok.
Masik nagy negativum az a character designok. A kepen nem latszik, de a vörös haju csavo combharisnyat, rövidnadragot meg valami köpenyt hord.
Van egy sanda gyanum hogy csak azert istenitik paran a VN-t hogy hipsterkedjenek.

http://blog-imgs-41.fc2.com/8/9/1/891031/53453.jpg

Also: ISO Rawen velemenye One Punch Man-röl. Minden nap latok rola threadet de nagyon hülyen nez ki a rajz ugyhogy nem merek belekezdeni.


Nem tudok róla semmit, most már hetek óta nem olvastam mangat, meg azon vagyok, hogy behozza animeben a kb 3 hetes lemaradásom, a Little Busterst droppoltam is a 15. rész közepén.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105198Next
Add Reply New Topic New Poll