Quote (Rawen @ Jan 17 2013 05:02pm)
Én nem értem miért kell Fodornak új pártot csinálnia, szerintem a liberálisok már rég beálltak az Együtt mögé, teljesen felesleges ez a még nagyobb széthúzás.
a libsik szerintem pont azért libsik, mert mindig dülöngélnek balra meg jobbra és így szét is húznak
kuncze is vissza akar jönni politizálni, arra még kíváncsi leszek