Quote (Eoghan @ Dec 20 2012 12:17pm)
szerintem baromságot csinálsz, ha elhiszed vitya "megnyugtató" rizsáját. pont azért tüntetnek egész héten.
kurvára nem jó, hogy ilyen hirtelen és kiszámíthatatlanul változtatják a keretszámokat, de valamit kell kezdeni a "Nem vettek fel sehova, de kell a diák? Jelentkezz az atalantába" és stb jelenséggel is.
(tudom, hogy az nem felsőoktatás, de ugyanúgy állami források mennek el rá)