d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1101102103104105327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 20 2012 04:32am
Randomly purchasing 32 watermelons and then eating 17 of them isn't normal, but on math it is

math
not even once
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 20 2012 04:57am
Quote (xGurke @ 20 Dec 2012 10:06)
http://kepfeltoltes.hu/121220/466346874N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

adatszerkezetek és algoritmusok zh eredméynek

37%on mit érezhet a srác?
SO FUCKING CLOSE


én most írtam meg ennek a vizsgáját 5 perce, és 2 óra múlva eredmény, remélem 95%-os lesz :D

pont annyi idő hazamenni az indexért és vissza -.-
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 20 2012 04:59am
Quote (anyd @ 20 Dec 2012 11:32)
Randomly purchasing 32 watermelons and then eating 17 of them isn't normal, but on math it is

math
not even once


lol:D
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 20 2012 05:07am
Quote (beni @ Dec 20 2012 10:25am)
nem értem a "demokráciát" transzparenseket a diáktüntetésen


gondolom a felsőoktatás lekorlátozása mellett tiltakoznak I. Viktor általános rendeletei ellen is
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 20 2012 05:13am
Quote (Eoghan @ Dec 20 2012 12:07pm)
gondolom a felsőoktatás lekorlátozása mellett tiltakoznak I. Viktor általános rendeletei ellen is


vagy csak szimplán hülyék
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 20 2012 05:15am
Quote (Eoghan @ Dec 20 2012 11:07am)
gondolom a felsőoktatás lekorlátozása mellett tiltakoznak I. Viktor általános rendeletei ellen is


szerintem ne kerüljenek felsőoktatásba emberek 240 ponttal
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 20 2012 05:17am
Quote (xGurke @ Dec 20 2012 12:15pm)
szerintem ne kerüljenek felsőoktatásba emberek 240 ponttal


szerintem baromságot csinálsz, ha elhiszed vitya "megnyugtató" rizsáját. pont azért tüntetnek egész héten.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 20 2012 05:19am
Quote (xGurke @ 20 Dec 2012 12:15)
szerintem ne kerüljenek felsőoktatásba emberek 240 ponttal


nem is fognak...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 20 2012 05:20am
Quote (Eoghan @ Dec 20 2012 12:17pm)
szerintem baromságot csinálsz, ha elhiszed vitya "megnyugtató" rizsáját. pont azért tüntetnek egész héten.


kurvára nem jó, hogy ilyen hirtelen és kiszámíthatatlanul változtatják a keretszámokat, de valamit kell kezdeni a "Nem vettek fel sehova, de kell a diák? Jelentkezz az atalantába" és stb jelenséggel is.

(tudom, hogy az nem felsőoktatás, de ugyanúgy állami források mennek el rá)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 20 2012 05:20am
Quote (Eoghan @ Dec 20 2012 11:17am)
szerintem baromságot csinálsz, ha elhiszed vitya "megnyugtató" rizsáját. pont azért tüntetnek egész héten.


szerintem ne nevezzék diplomának amit a bölcsészek kapnak pár év faszverésért
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105327Next
Add Reply New Topic New Poll