Lanyok aki szeretne mr busta uj videoklipjeben szerepelni az irjon privit es mondom az elerhetoseget ill az idopontot...ha lehetseges ne 14 evesek irjanak es ne olyanok akiket bottal se piszkalnanak meg :-D
Like · · Share · 2 hours ago via mobile ·
11 people like this.
Iván Matza :D:D:D::DDDD
2 hours ago · Like
Noémi Csiszár :DDD te hülye

2 hours ago · Like
فيرينك هورفات Te vagy a menedzser??????
2 hours ago · Like
Nicky Kiss :-D:-D:-D o mondta h szep lanyok legyenek :-D
2 hours ago · Like
فيرينك هورفات gyereeek te ismered Bustát?????kérsz nekem egy autogrammot??
2 hours ago · Like
فيرينك هورفات a homlokomra!
2 hours ago · Like
Nicky Kiss Nem csak en mentem volna es mivel nemtudok ezert keritek masokat :-)
2 hours ago · Like
Roland Horgos Éste szeplany vagy? 
about an hour ago · Unlike · 3
Nicky Kiss És téged kérdeztünk?:-D
about an hour ago · Like
Roland Horgos Itt én kérdeztem ...
about an hour ago · Like
Nicky Kiss Itt meg én szarom le...
about an hour ago · Like
Nicky Kiss Am nem tartom magam annak busta válogatott be...
about an hour ago · Like
فيرينك هورفات LooooL az igen!:)
about an hour ago · Like