d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1101102103104105799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 7 2011 11:45am
Quote (Resz @ 7 Nov 2011 19:34)
http://www.youtube.com/watch?v=d7l5Mw6GxLs


wtf is this shit


A stúdióban Zoltán és DÉV!

This post was edited by Baleee on Nov 7 2011 11:53am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 7 2011 01:56pm
Ez a 14 éves srác 6 verést kapott a mostohaapjától amikor a fiú megakarta védeni a 2 éves kishúgát attól hogy az apja megerőszakolja, mindez akkor történt amikor az anya dolgozni volt, a fiu jelenlétének köszönhetően nem történt meg az erőszak és most az életéért küzd és azt mondták az orvosok, hogy neméli túl műtét nélkül amit az anyukája nem tud kifizetni. A facebook úgy döntött, hogy minden egyes megosztásért 45 centet fizet.


seems legit
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 7 2011 02:06pm
Quote (ElCapitano @ Nov 7 2011 08:56pm)
Ez a 14 éves srác 6 verést kapott a mostohaapjától amikor a fiú megakarta védeni a 2 éves kishúgát attól hogy az apja megerőszakolja, mindez akkor történt amikor az anya dolgozni volt, a fiu jelenlétének köszönhetően nem történt meg az erőszak és most az életéért küzd és azt mondták az orvosok, hogy neméli túl műtét nélkül amit az anyukája nem tud kifizetni. A facebook úgy döntött, hogy minden egyes megosztásért 45 centet fizet.


seems legit


:DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 7 2011 02:07pm
Quote (ElCapitano @ 7 Nov 2011 20:56)
Ez a 14 éves srác 6 verést kapott a mostohaapjától amikor a fiú megakarta védeni a 2 éves kishúgát attól hogy az apja megerőszakolja, mindez akkor történt amikor az anya dolgozni volt, a fiu jelenlétének köszönhetően nem történt meg az erőszak és most az életéért küzd és azt mondták az orvosok, hogy neméli túl műtét nélkül amit az anyukája nem tud kifizetni. A facebook úgy döntött, hogy minden egyes megosztásért 45 centet fizet.


seems legit


6 verést kapott.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 7 2011 02:17pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Nov 2011 22:07)
6 verést kapott.


Ez iso mértékegység nem tudtad?
8 pofon = 1 verés
10 verés = 1 algo
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
Nov 7 2011 02:23pm
Quote (ElCapitano @ 7 Nov 2011 21:56)
Ez a 14 éves srác 6 verést kapott a mostohaapjától amikor a fiú megakarta védeni a 2 éves kishúgát attól hogy az apja megerőszakolja, mindez akkor történt amikor az anya dolgozni volt, a fiu jelenlétének köszönhetően nem történt meg az erőszak és most az életéért küzd és azt mondták az orvosok, hogy neméli túl műtét nélkül amit az anyukája nem tud kifizetni. A facebook úgy döntött, hogy minden egyes megosztásért 45 centet fizet.


seems legit


bezeg ha a maga gyerekérő' lene szó akkor nem 45 fórintró' lenne szó szórólaponként hanem 45 miliárdró' há' gondoljon má' bele egyedül élek a férjemmel mindketen múnkanéküliek vagyunk há' nem bíllyuk kifizetni azt a pézt ami a gyerekre
oszt jön még itt nekem valami gyerekvédőosztag hogy mi az hogy a jóska micsinált a kölykökkel há' meg kel őket nevelni az életre valahogy, nem? maga is megkapta a szüleitő' azt a nevelő pofont
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 8 2011 12:10am
Brown Gejgőő
Csicska szar héw. . :O

Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 8 2011 08:20am
Lanyok aki szeretne mr busta uj videoklipjeben szerepelni az irjon privit es mondom az elerhetoseget ill az idopontot...ha lehetseges ne 14 evesek irjanak es ne olyanok akiket bottal se piszkalnanak meg :-D
Like · · Share · 2 hours ago via mobile ·
11 people like this.

Iván Matza ‎:D:D:D::DDDD
2 hours ago · Like

Noémi Csiszár ‎:DDD te hülye :D
2 hours ago · Like

فيرينك هورفات Te vagy a menedzser??????
2 hours ago · Like

Nicky Kiss ‎:-D:-D:-D o mondta h szep lanyok legyenek :-D
2 hours ago · Like

فيرينك هورفات gyereeek te ismered Bustát?????kérsz nekem egy autogrammot??
2 hours ago · Like

فيرينك هورفات a homlokomra!
2 hours ago · Like

Nicky Kiss Nem csak en mentem volna es mivel nemtudok ezert keritek masokat :-)
2 hours ago · Like

Roland Horgos Éste szeplany vagy? :D
about an hour ago · Unlike · 3

Nicky Kiss És téged kérdeztünk?:-D
about an hour ago · Like

Roland Horgos Itt én kérdeztem ...
about an hour ago · Like

Nicky Kiss Itt meg én szarom le...
about an hour ago · Like

Nicky Kiss Am nem tartom magam annak busta válogatott be...
about an hour ago · Like

فيرينك هورفات LooooL az igen!:)
about an hour ago · Like
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 8 2011 11:51am
Quote (Akizk @ Nov 8 2011 02:20pm)
Lanyok aki szeretne mr busta uj videoklipjeben szerepelni az irjon privit es mondom az elerhetoseget ill az idopontot...ha lehetseges ne 14 evesek irjanak es ne olyanok akiket bottal se piszkalnanak meg :-D
Like ·  · Share · 2 hours ago via mobile ·
11 people like this.

Iván Matza ‎:D:D:D::DDDD
2 hours ago · Like

Noémi Csiszár ‎:DDD te hülye :D
2 hours ago · Like

فيرينك هورفات Te vagy a menedzser??????
2 hours ago · Like

Nicky Kiss ‎:-D:-D:-D o mondta h szep lanyok legyenek :-D
2 hours ago · Like

فيرينك هورفات gyereeek te ismered Bustát?????kérsz nekem egy autogrammot??
2 hours ago · Like

فيرينك هورفات a homlokomra!
2 hours ago · Like

Nicky Kiss Nem csak en mentem volna es mivel nemtudok ezert keritek masokat :-)
2 hours ago · Like

Roland Horgos Éste szeplany vagy? :D
about an hour ago · Unlike ·  3

Nicky Kiss És téged kérdeztünk?:-D
about an hour ago · Like

Roland Horgos Itt én kérdeztem ...
about an hour ago · Like

Nicky Kiss Itt meg én szarom le...
about an hour ago · Like

Nicky Kiss Am nem tartom magam annak busta válogatott be...
about an hour ago · Like

فيرينك هورفات LooooL az igen!:)
about an hour ago · Like


mi a faszom az a busta?
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 8 2011 11:54am
Quote (sylke @ Nov 8 2011 07:51pm)
mi a faszom az a busta?


első sor
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105799Next
Add Reply New Topic New Poll