Quote (beni @ 19 May 2011 18:20)
south parkban is volt egy rész, amikor egyik (talán kidobós) csapat sem akart továbbjutni és így legalább olyan kemény volt a meccs, mintha mindenki foggal-körömmel kapaszkodott volna a győzelem reményébe
sőt, afrikában volt egy focimeccs, amin (már nem emlékszem mi ellen) úgy tiltakoztak az egyik csapat tagjai, h folyamatosan öngólt rúgtak és a meccs végeredménye 1xx - 0 lett
