d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev1101102103104105129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 10:23am
nnnn
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2011 10:23am
sic
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 10:24am
Quote (beni @ 19 May 2011 18:20)
south parkban is volt egy rész, amikor egyik (talán kidobós) csapat sem akart továbbjutni és így legalább olyan kemény volt a meccs, mintha mindenki foggal-körömmel kapaszkodott volna a győzelem reményébe


sőt, afrikában volt egy focimeccs, amin (már nem emlékszem mi ellen) úgy tiltakoztak az egyik csapat tagjai, h folyamatosan öngólt rúgtak és a meccs végeredménye 1xx - 0 lett :D
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 19 2011 10:24am
mennyi a combo rekord?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 10:24am
Quote (harcikacsa17 @ 19 May 2011 18:24)
mennyi a combo rekord?


dunno keress vissza
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 19 2011 10:26am
miért nem piros a topic title?

vagyis a kis borítékocska

This post was edited by tevetava on May 19 2011 10:27am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 10:31am
Quote (tevetava @ 19 May 2011 18:26)
miért nem piros a topic title?

vagyis a kis borítékocska


elég rég óta böngészem ezt a fórumot, de sose tudtam, h mit jelentenek a borítékok 8D
főleg, h valamikor akkor is élénk kéknek mutatja, mikor én írtam bele utoljára
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2011 10:33am
Szerintem a piros itt azt jelenti, hogy reportolva van valami, de Klontar "kiszedte" a reportokat
Gondolom a niggerezéses rész a ludas
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 10:36am
Quote (Christine21 @ 19 May 2011 18:33)
Szerintem a piros itt azt jelenti, hogy reportolva van valami, de Klontar "kiszedte" a reportokat
Gondolom a niggerezéses rész a ludas


mit értesz az alatt, h kiszedte? btw meg is lepődtem rajta, h senki nem kapott semmit... a múltkor vissel meg tevetavával nyomtunk egy ártatlan ni- combot és egyből jött a seggrepacsi
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
May 19 2011 10:36am
wtf?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105129Next
Closed New Topic New Poll