Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2011 12:26)
szerintem meg a legtöbb hangvezérléses cucc egyelőre csak faszverésre jó, és nincs valami sok értelmük
Mert még nem próbáltad ki a modern hangvezérléses cuccokat. Nagyon jó cucc. Nem kell a telefonon megnyitnia böngészőt, elmenni a keresőbe, beírni, enter, hanem annyit mondasz, find anyámkínja.
Quote (ecneB @ 1 Dec 2011 12:26)
en ezt az egesz feature-t nem ertem. jo, persze bizonyos esetekben jol johet (vezetes), de ettol fuggetlenul max. olyanoknal tudom elkepzelni, akik valamilyen okbol kifolyolag nem tudjak hasznalni kezzel a telefont (mozgasserultek)
ha egyszer kipróbáltad rájössz, hogy nagyon kényelmes. Én a nokiámon pl a beállításokat szoktam így. Csak megnyomom a zöldet és annyit mondok bluetooth nem kell menü, beállítások, kapcsolatok, bt, engedélyezés...
This post was edited by CyberPunk666 on Dec 1 2011 05:35am