d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1101102103104105660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2011 05:24am
Quote (Aston @ 1 Dec 2011 12:18)
hát ebben is nehéz lesz dülőre jutni.
én nevetségesnek tartom, hogy 2011-ben egy kis notesszal kell járkálnom, amibe fel van írva az összes vezényszó és ha valami akarok csinálni, akkor előveszem a wp7 telefonomat meg a kis cetlimet, kikeresem, hogy a kívánt dologhoz mi a megfelelő parancs és utána -ha megérti- akkor csinálja.
elveszti a rugalmasságát az egész dolog. nem egy társ így a mobil, hanem egy unintelligens robot, ami csak akkor ért meg, ha én igazodok őhozzá.
de ez biztos csak az én nyűgöm.


na most azt csinálod amit az anti applesok szoktak.

ne röhögtess már, hogy egy cetli kell, hogy be tudd mondani a telefonnak, hogy message, vagy call, vagy find, esetleg play. Megérti utána ha diktálod a szöveget, vagy ha nevet mondasz a telefonkönyvből esetleg számot a zenék közül. Csak először közölni kell vele, melyik funkcióban használja az utasítást.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2011 05:26am
szerintem meg a legtöbb hangvezérléses cucc egyelőre csak faszverésre jó, és nincs valami sok értelmük
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 1 2011 05:26am
en ezt az egesz feature-t nem ertem. jo, persze bizonyos esetekben jol johet (vezetes), de ettol fuggetlenul max. olyanoknal tudom elkepzelni, akik valamilyen okbol kifolyolag nem tudjak hasznalni kezzel a telefont (mozgasserultek)

This post was edited by ecneB on Dec 1 2011 05:28am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2011 05:33am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2011 12:26)
szerintem meg a legtöbb hangvezérléses cucc egyelőre csak faszverésre jó, és nincs valami sok értelmük


Mert még nem próbáltad ki a modern hangvezérléses cuccokat. Nagyon jó cucc. Nem kell a telefonon megnyitnia böngészőt, elmenni a keresőbe, beírni, enter, hanem annyit mondasz, find anyámkínja.

Quote (ecneB @ 1 Dec 2011 12:26)
en ezt az egesz feature-t nem ertem. jo, persze bizonyos esetekben jol johet (vezetes), de ettol fuggetlenul max. olyanoknal tudom elkepzelni, akik valamilyen okbol kifolyolag nem tudjak hasznalni kezzel a telefont (mozgasserultek)


ha egyszer kipróbáltad rájössz, hogy nagyon kényelmes. Én a nokiámon pl a beállításokat szoktam így. Csak megnyomom a zöldet és annyit mondok bluetooth nem kell menü, beállítások, kapcsolatok, bt, engedélyezés...

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 1 2011 05:35am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 1 2011 05:34am
Quote (CyberPunk666 @ 1 Dec 2011 13:33)
Mert még nem próbáltad ki a modern hangvezérléses cuccokat. Nagyon jó cucc. Nem kell a telefonon megnyitnia böngészőt, elmenni a keresőbe, beírni, enter, hanem annyit mondasz, find anyámkínja.



ha egyszer kipróbáltad rájössz, hogy nagyon kényelmes. Én a nokiámon pl a beállításokat szoktam így. Csak megnyomom a zöldet és annyit mondom bluetooth nem kell menü, beállítások, kapcsolatok, bt, engedélyezés...


kiprobaltam, es tolem nagyon idegen, hogy egy gepnek magyarazzak. nyomkodni az mas. nem tudom elmagyarazni, de nekem nem tetszik az alapotlet.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2011 05:36am
Quote (CyberPunk666 @ 1 Dec 2011 12:33)
Mert még nem próbáltad ki a modern hangvezérléses cuccokat. Nagyon jó cucc. Nem kell a telefonon megnyitnia böngészőt, elmenni a keresőbe, beírni, enter, hanem annyit mondasz, find anyámkínja.



ha egyszer kipróbáltad rájössz, hogy nagyon kényelmes. Én a nokiámon pl a beállításokat szoktam így. Csak megnyomom a zöldet és annyit mondok bluetooth nem kell menü, beállítások, kapcsolatok, bt, engedélyezés...


szerintem meg hülyén néz ki, hogy egy gépnek beszélek, és nem hiszem, hogy gyorsabb lenne, sőt, így, hogy alig ismer fel valamit normálisan, valószínűleg lassabb is.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 1 2011 05:49am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2011 12:36)
szerintem meg hülyén néz ki, hogy egy gépnek beszélek, és nem hiszem, hogy gyorsabb lenne, sőt, így, hogy alig ismer fel valamit normálisan, valószínűleg lassabb is.


mármint mi?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2011 05:51am
Quote (Aston @ 1 Dec 2011 12:49)
mármint mi?


a legtöbb videó amit láttam, arról szólt, hogy kb. lehetetlen, hogy felismerje pl. a magyar neveket, ha hívnál valakit, de még néha az angol nevek is kifognak rajta
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2011 05:51am
[QUOTE=My_Acc_Is_Bazur,1 Dec 2011 12:36]szerintem meg hülyén néz ki, hogy egy gépnek beszélek, és nem hiszem, hogy gyorsabb lenne, sőt, így, hogy alig ismer fel valamit normálisan, valószínűleg lassabb is.[/QUOTE

de ez egy faszság, hogy alig ismer fel valamit normálisan. Egy idióta lejáratási kísérlet. Kurvajól használható és nem beszélgetsz a géppel, csak pár parancsszót adsz neki, amivel viszont sokkal gyorsabb.

talán ez meggyőz

Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Dec 1 2011 05:52am
Quote (Aston @ Dec 1 2011 01:18pm)
hát ebben is nehéz lesz dülőre jutni.
én nevetségesnek tartom, hogy 2011-ben egy kis notesszal kell járkálnom, amibe fel van írva az összes vezényszó és ha valami akarok csinálni, akkor előveszem a wp7 telefonomat meg a kis cetlimet, kikeresem, hogy a kívánt dologhoz mi a megfelelő parancs és utána -ha megérti- akkor csinálja.
elveszti a rugalmasságát az egész dolog. nem egy társ így a mobil, hanem egy unintelligens robot, ami csak akkor ért meg, ha én igazodok őhozzá.
de ez biztos csak az én nyűgöm.


nyilvan nem igy csinaljak meg, hogy ilyen korulmenyes legyen a dolog
elobb utobb ugy is el fog terelodni az elektronikai cuccok kezelese ebbe az iranyba, mert kenyelmesebb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105660Next
Add Reply New Topic New Poll