Quote (H4xooR @ May 16 2011 04:03pm)
nem,useless...
nekem csak ad+tank runepagem van,mégis damolok eleget szinte akármivel.
megfelelo runak nelkul tobbnyire early game fos egy kari... nehezebb denieolni/harassolni az ellent, es nem kesobb amikor mar kevesebbet szamit
kennen kulonben sem damol olyan fantasztikusan sokat, mar a tobbi aoes ap karihoz kepest.