d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1101102103104105122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Aug 9 2011 12:15pm
Quote (text_killer @ Aug 9 2011 07:06pm)
én egy kibaszott légkondicionált irodában rohadok egyedül és egész nap úgy kell tennem, mintha fontos lennék és dolgoznék.


van jsp?
problem?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 9 2011 12:17pm
Quote (text_killer @ 9 Aug 2011 19:06)
én egy kibaszott légkondicionált irodában rohadok egyedül és egész nap úgy kell tennem, mintha fontos lennék és dolgoznék.


mi saját irodád van? mit dolgozol?

Mi 30-an vagyunk egy irodában de nem kell úgy tenni mintha dolgoznánk.
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 9 2011 12:25pm
elég fail ez a topic
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 9 2011 02:29pm
Quote (RussianCrockodile @ 9 Aug 2011 19:25)
elég fail ez a topic


annak igen akinek nincs rl-je
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Aug 9 2011 02:31pm
Quote (kusziyoker @ Aug 9 2011 09:29pm)
annak igen akinek nincs rl-je


:mellow:
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Aug 11 2011 01:25am
jó volt bed, ma nemsokára megyek osztálytársamhoz születésnapi buli (jó messze van) bebaszcsizunk holnap meg haza
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 11 2011 02:00am
Quote (text_killer @ Aug 9 2011 07:06pm)
én egy kibaszott légkondicionált irodában rohadok egyedül és egész nap úgy kell tennem, mintha fontos lennék és dolgoznék.


én nyáron ültem már légkondi mentes irodában, úgy, hogy a függöny hiányában a megzabolázatlan napfény reggeltől estig a monitoromat sütötte és konstans 30 fok környéki hőmérséklet volt

úgyhogy szerintem a sirámok közül kiveheted nyugodtan a légkondit
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 11 2011 02:21am
Quote (beni @ 11 Aug 2011 09:00)
én nyáron ültem már légkondi mentes irodában, úgy, hogy a függöny hiányában a megzabolázatlan napfény reggeltől estig a monitoromat sütötte és konstans 30 fok környéki hőmérséklet volt

úgyhogy szerintem a sirámok közül kiveheted nyugodtan a légkondit


:thumbsup:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 11 2011 02:22am
Szombaton mass rl lesz, barátnő, sör, foci.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 11 2011 10:35am


baloldali bejelölt féjszbukon hogy nem ismerjük még egymást de egy ismerőse fényképén látott meg és tetszetős vagyok neki és találkozhatnánk

tl;dr: nyalogatni akarja a zacsimat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105122Next
Add Reply New Topic New Poll