Quote (text_killer @ Aug 9 2011 07:06pm)
én egy kibaszott légkondicionált irodában rohadok egyedül és egész nap úgy kell tennem, mintha fontos lennék és dolgoznék.
én nyáron ültem már légkondi mentes irodában, úgy, hogy a függöny hiányában a megzabolázatlan napfény reggeltől estig a monitoromat sütötte és konstans 30 fok környéki hőmérséklet volt
úgyhogy szerintem a sirámok közül kiveheted nyugodtan a légkondit