d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1101102103104105410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 7 2010 10:28am
Quote (Baleee @ 7 Jul 2010 17:16)
Én meg a moszkván kekszet osztok... :/ Meg azóta se vettem le még, mert nem volt pénzem egy low 15ös kulcsot venni, a gondnokot meg nem tudtam elkapni. :( Sosincs benn.. ^^


mikor végzel a moszkván? Én 9 körül mesternél.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 7 2010 10:31am
Quote (Oberon_os @ 7 Jul 2010 18:28)
mikor végzel a moszkván? Én 9 körül mesternél.


Elvileg Én is 8-9 körül.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 7 2010 10:36am
Valaki tud mondani jó fullface sisakot, viszonylag olcsón hol tudnék venni? Az se baj ha használt, ha a bélése kivehető ( kilehet mosni ) és nincsen összetörve, illetve nincs tele repedésekkel.
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 7 2010 10:41am
Quote (Xrd @ Jul 7 2010 04:36pm)
Valaki tud mondani jó fullface sisakot, viszonylag olcsón hol tudnék venni? Az se baj ha használt, ha a bélése kivehető ( kilehet mosni ) és nincsen összetörve, illetve nincs tele repedésekkel.


http://forum.bikemag.hu/apro/
vagy
www.chainreactioncycles.com
esetleg ebike.hu csak ott meg kicsi a választék :o

This post was edited by jspogmg on Jul 7 2010 10:42am
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 9 2010 11:53am
fuck yea! van
661 full comp fullface bukó 13ért használtan, holnap meg is veszem, ha minden igaz :drool:
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 9 2010 11:56am
Quote (Xrd @ 9 Jul 2010 18:53)
fuck yea! van
661 full comp fullface bukó 13ért használtan, holnap meg is veszem, ha minden igaz :drool:


Engem sima bukó + maszk érdekelne...
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 10 2010 02:12am
Quote (Xrd @ Jul 9 2010 05:53pm)
fuck yea! van
661 full comp fullface bukó 13ért használtan, holnap meg is veszem, ha minden igaz :drool:


megvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan fuck yea! : D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2010 04:05am
Elmentem tegnap tündérgyárba. Kicseréltük a pedált, meg mondta vigyem el szervizbe és a hátsó papucsot ami a váltónál van állíttassam be, mert el van hajolva. Neki meg atm nincs még olyan szerszáma, amivel azt meg lehet csinálni (azt mondta 20 ezer, de majd csinál magának). ^^

Aztán mondta, hogy szarok a küllőzései a kerekeimnek, nincsenek rendesen meghúzva, csak egyenesre állítva, de nagyon laza, azért recsegett. Azt mondta 2 hét múlva hoz fel cuccot, megmutatja, hogyan kell meg megcsináljuk. Mondta ne vigyem szervizbe, mert azok szarul csinálják. Nem elég feszesre húzzák, csak azt nézik egyenesen van e.

Baromi jó arc az a csávó. Egy srácnak ott mutogatta, hogyan lehet az agyat szépen kitisztítani, meg behangolni. Egy nőnek egy régi Bianchi bringáról a hajtóművet próbáltuk lebütykölni, de az nem sikerült, mert szar volt neki nagyon. Az alu hajtókar meg az acél hajtómű tengely összeolvadt kb, a leszedő az egy az egyben kivágta a hajtókarból a menetet, amikor csavartuk be. >.< Btw ilyen csere még egyszer nem lesz azt beszéltük ott. :D Kicsit kiesik a gyors szerviz kategóriából. :D

Na mind1. Am csinált fotókat is. Majd facebookon fenn leszek, ahogy cserélem a pedált. :D
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 10 2010 04:40am
kész a bringám, lesznek képek is majd. nagggyon megy :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 10 2010 12:33pm
Quote (Baleee @ 10 Jul 2010 11:05)
Elmentem tegnap tündérgyárba. Kicseréltük a pedált, meg mondta vigyem el szervizbe és a hátsó papucsot ami a váltónál van állíttassam be, mert el van hajolva. Neki meg atm nincs még olyan szerszáma, amivel azt meg lehet csinálni (azt mondta 20 ezer, de majd csinál magának). ^^

Aztán mondta, hogy szarok a küllőzései a kerekeimnek, nincsenek rendesen meghúzva, csak egyenesre állítva, de nagyon laza, azért recsegett. Azt mondta 2 hét múlva hoz fel cuccot, megmutatja, hogyan kell meg megcsináljuk. Mondta ne vigyem szervizbe, mert azok szarul csinálják. Nem elég feszesre húzzák, csak azt nézik egyenesen van e.

Baromi jó arc  az a csávó. Egy srácnak ott mutogatta, hogyan lehet az agyat szépen kitisztítani, meg behangolni. Egy nőnek egy régi Bianchi bringáról a hajtóművet próbáltuk lebütykölni, de az nem sikerült, mert szar volt neki nagyon. Az alu hajtókar meg az acél hajtómű tengely összeolvadt kb, a leszedő az egy az egyben kivágta a hajtókarból a menetet, amikor csavartuk be. >.< Btw ilyen csere még egyszer nem lesz azt beszéltük ott. :D Kicsit kiesik a gyors szerviz kategóriából. :D

Na mind1. Am csinált fotókat is. Majd facebookon fenn leszek, ahogy cserélem a pedált. :D


respekt nekik, igenerősen. Valamikor lemehetünk nézelődni-kérdezősködni, meg vinni nekik üdítőt/sört.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105410Next
Add Reply New Topic New Poll