d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11011021031041051141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jan 12 2012 01:09am
Stargate hiányom van...OK a SGU nem volt egy nagy eresztés, de legalább volt mit nézni, ráadásul azt olvastam hogy annyira erre rendezkedtek be, hogy az összes utána tervezett filmet is ennek a sikerére alapozták :/
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 12 2012 03:46am
Valami jo sorozatot szeretnek :c
sorozat :c

Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Jan 12 2012 03:52am
Quote (Ghostmasterq @ Jan 12 2012 10:46am)
Valami jo sorozatot szeretnek :c
sorozat :c


sherlock
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 12 2012 05:51am
Máris tecik ez a Breaking Bad
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 12 2012 10:39am
Quote (Ghostmasterq @ 12 Jan 2012 12:51)
Máris tecik ez a Breaking Bad


hol jarsz?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 12 2012 10:44am
Quote (Ghostmasterq @ Jan 12 2012 12:51pm)
Máris tecik ez a Breaking Bad


elmondjam mi a vége?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 12 2012 10:45am
Quote (GoreKnight9 @ 12 Jan 2012 17:39)
hol jarsz?



még most kezdtem el, 3. részt
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 12 2012 10:45am
Quote (Ghostmasterq @ 12 Jan 2012 17:45)
még most kezdtem el, 3. részt


reszrol reszre faszabb lesz...barcsak most tartanek a masodik evadnal :)
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 14 2012 09:34am
Chuck.S05E10.HDTV.XviD-LOL

Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 14 2012 09:38am
Quote (H4xooR @ 14 Jan 2012 16:34)
Chuck.S05E10.HDTV.XviD-LOL

http://www.myfacewhen.net/uploads/300-rainbow-puke.jpg


mindjárt végzek az első évaddal
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011021031041051141Next
Add Reply New Topic New Poll