d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1101102103104105257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,294
Joined: Jun 11 2008
Gold: 0.00
Apr 28 2010 02:31am
Hello nekem az a kérdésem lenne, hogy mi az a gem ami multi player chanelen van ott középen, és ba benyomom valami gem activ vagy mi lesz.
hallotam már azt is róla, hogy ha mindenki benyomja akkor reset lesz.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2010 02:54am
Quote (barrens @ 28 Apr 2010 10:31)
Hello nekem az a kérdésem lenne, hogy mi az a gem ami multi player chanelen van ott középen, és ba benyomom valami gem activ vagy mi lesz.
hallotam már azt is róla, hogy ha mindenki benyomja akkor reset lesz.


Én csak annyit tudok, hogyha sokáig nyomogatod, akkor átvált Perfect gem activated-re, nekem ez egyszer sikerült mióta játszom.
Hogy az mit csinál azt nem tudom. :(
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 28 2010 02:56am
Quote (barrens @ Apr 28 2010 08:31am)
Hello nekem az a kérdésem lenne, hogy mi az a gem ami multi player chanelen van ott középen, és ba benyomom valami gem activ vagy mi lesz.
hallotam már azt is róla, hogy ha mindenki benyomja akkor reset lesz.


Inkább úgy mondanám hogy ha végre reset lesz mindenki örömében jól benyom. Vagyis leissza magát a sárga földig. Kiskorúak szigorúan teával és kakaóval :)
Semmi hatása nincs csak szép szines.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 28 2010 03:11am
Quote (mikroman @ Apr 28 2010 09:56am)
Inkább úgy mondanám hogy ha végre reset lesz mindenki örömében jól benyom. Vagyis leissza magát a sárga földig. Kiskorúak szigorúan teával és kakaóval :)
Semmi hatása nincs csak szép szines.


^^
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 28 2010 03:20am
Quote (mikroman @ 28 Apr 2010 10:56)
Inkább úgy mondanám hogy ha végre reset lesz mindenki örömében jól benyom. Vagyis leissza magát a sárga földig. Kiskorúak szigorúan teával és kakaóval :)
Semmi hatása nincs csak szép szines.


lol, te vicces vagy :D
hol bújkáltál eddig :angry:
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 28 2010 03:28am
Quote (bajcli @ Apr 28 2010 10:20am)
lol, te vicces vagy :D
hol bújkáltál eddig :angry:


már reset óta itt van ^^
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 28 2010 03:48am
Quote (Flutter @ Apr 28 2010 09:28am)
már reset óta itt van ^^


Bajcli lehet csak szarkasztikus volt :)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 28 2010 03:56am
Quote (Flutter @ 28 Apr 2010 11:28)
már reset óta itt van ^^


ja, de 2007-ben regelt!

Quote (mikroman @ 28 Apr 2010 11:48)
Bajcli lehet csak szarkasztikus volt :)


nem.

nemis szoktam olyat :o
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Apr 28 2010 04:09am
az a szar amúgy tényleg nem jó semmire? egyszer cuccoltam szabikának, így emesenen mondta mit csináljak, első ami feltűnt az a színes gomb volt chatnél középen ami semmire sem jó.

This post was edited by Imdeth on Apr 28 2010 04:09am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 28 2010 04:28am
Quote (Imdeth @ Apr 28 2010 11:09am)
az a szar amúgy tényleg nem jó semmire?  egyszer cuccoltam szabikának, így emesenen mondta mit csináljak, első ami feltűnt az a színes gomb volt chatnél középen ami semmire sem jó.


Tényleg nem jó semmire.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105257Next
Closed New Topic New Poll