d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev11011021031041051887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 12 2009 08:52pm
lvl 30-on stv-be menjek?
Member
Posts: 3,172
Joined: Mar 7 2007
Gold: 118.95
Aug 12 2009 09:18pm
Quote (Paszulyka @ Thu, 13 Aug 2009, 03:52)
lvl 30-on stv-be menjek?



én inkább lvl 32+ mondanék oda de ahogy gondolod
ha hordás vagy akkor még sztem nézz el thousand needles-be
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 13 2009 12:44am
Quote (Paszulyka @ Thu, Aug 13 2009, 02:52am)
lvl 30-on stv-be menjek?


én 31-en mentem hillsbrad + közben stv és 35 felé desolat,thousand needles,

btw 44 vagyok ^^ és még csak most kezdem tanarist
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2009 04:10am
Quote (Paszulyka @ Thu, 13 Aug 2009, 04:52)
lvl 30-on stv-be menjek?


először arathi aztán stv. nekem így lett meg 30-40. de arathi után menj stv-be mert 30on még nehézcsi.
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 13 2009 04:23am
Quote (Tommy_hun @ Thu, Aug 13 2009, 06:44am)
én 31-en mentem hillsbrad + közben stv és 35 felé desolat,thousand needles,

btw 44 vagyok ^^ és még csak most kezdem tanarist


elfelejtettem közben toltam arati,alterac, quest logom mindig 25/25

már 45 :D mindjart 46

This post was edited by Tommy_hun on Aug 13 2009 04:34am
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2009 04:48am
Quote (Tommy_hun @ Thu, 13 Aug 2009, 12:23)
elfelejtettem közben toltam arati,alterac, quest logom mindig 25/25

már 45 :D mindjart 46


jobb ha mindig 1-2 lvl-el a mobok felett vagy, mert az úgy moar izi
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 13 2009 05:21am
Quote (*varti @ Thu, Aug 13 2009, 10:48am)
jobb ha mindig 1-2 lvl-el a mobok felett vagy, mert az úgy moar izi


jaja ugy tolom, am 46on feralas (még sárga 1 csomo qust) vagy searing vagy hinter?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 13 2009 05:22am
Quote (Tommy_hun @ Thu, 13 Aug 2009, 13:21)
jaja ugy tolom, am 46on feralas (még sárga 1 csomo qust) vagy searing vagy hinter?


cartographer
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 13 2009 07:26am
Quote (*varti @ Thu, 13 Aug 2009, 15:02)


mielőtt jött a lich king,akkor meg 1 jegesmedvét kapott mindenki,companionnak.

btw tudom,hogy old de :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

http://www.youtube.com/watch?v=UBAoFIBrqbU&feature=player_embedded
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011021031041051887Next
Add Reply New Topic New Poll