d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11011021031041054114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 970
Joined: Jun 3 2008
Gold: 3.08
Warn: 10%
Jul 2 2008 06:05pm
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 11:59pm)
de úgysem fogják havonta fosni a kiegeket, max. 1-2 lesz pár év alatt ^^


GZ 4 UR FG!
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 2 2008 06:10pm
én már tudom milyen lesz
álmomban láttam, 2 percre halott voltam, lefagyasztottak és visszajöttem
apám urigeller anyám a blizzard takarítónője kell még vmi?

btw kivi vok hogy hány hónap után lesz új patch
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jul 2 2008 06:15pm
egy évvel a megjelenés után. happy.gif
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 06:17pm
Quote (AngryBug @ Thu, 3 Jul 2008, 02:10)
én már tudom milyen lesz
álmomban láttam, 2 percre halott voltam, lefagyasztottak és visszajöttem
apám urigeller anyám a blizzard takarítónője kell még vmi?

btw kivi vok hogy hány hónap után lesz új patch


imo első 2 hónapban lesz vagy 4 ^^
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 2 2008 06:24pm
Quote (Anarkin @ Thu, 3 Jul 2008, 01:17)
imo első 2 hónapban lesz vagy 4 ^^


általában így szokott menni a nagyobb játékoknál

nem csoda

kiadják időpontra, aztán rájönnek hogy teli van fostalicska dolgokkal amit gyorsan javítanak

nincs ezzel semmi baj
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 06:25pm
Quote (Anarkin @ Thu, Jul 3 2008, 01:17am)
imo első 2 hónapban lesz vagy 4 ^^


szerintem az elso patchet meg a jatek megjelenese elot kiadjak. !
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 2 2008 06:33pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Jul 3 2008, 12:25am)
szerintem az elso patchet meg a jatek megjelenese elot kiadjak. !


persze...blizzard főoldalán lesz hogy új patch következik, mki készüljön resetre
^^
és a játék még csak fél év mulva jon ki

This post was edited by AngryBug on Jul 2 2008 06:34pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 3 2008 03:59am
http://www.petitiononline.com/d3art/petition.html
lehet valaki mar betette ide nem nezem vegig,de gogo sign
a kepek a vegen eleg meggyozoek

ha valakinek nem menne az angol itt van magyarul kb mirol van szo
http://gamestar.hu/hirek/diablo-3-peticio-sotetebb-kornyezetet-akarunk.html

This post was edited by Rawen on Jul 3 2008 04:04am
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 3 2008 06:07am
Quote (Rawen @ Thu, 3 Jul 2008, 11:59)
http://www.petitiononline.com/d3art/petition.html
lehet valaki mar betette ide nem nezem vegig,de gogo sign
a kepek a vegen eleg meggyozoek

ha valakinek nem menne az angol itt van magyarul kb mirol van szo
http://gamestar.hu/hirek/diablo-3-peticio-sotetebb-kornyezetet-akarunk.html


ez már túl sötét, de azért örülnék neki ha kicsit átdolgoznák
ha starcraft2vel megtették, szerintem ezen is alakítanak még
aláírva
vajon mennyi kell blizzéknek hogy hozzákezdjenek?

This post was edited by Szerintem on Jul 3 2008 06:11am
Member
Posts: 1,296
Joined: Jul 23 2007
Gold: 995.10
Jul 3 2008 06:14am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011021031041054114Next
Closed New Topic New Poll