Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Jul 3 2008, 12:25am)
szerintem az elso patchet meg a jatek megjelenese elot kiadjak. !
persze...blizzard főoldalán lesz hogy új patch következik, mki készüljön resetre
^^
és a játék még csak fél év mulva jon ki
This post was edited by AngryBug on Jul 2 2008 06:34pm