☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Japánságok. > Yup!
Prev
1
101
102
103
104
105
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 40524
Replies: 1619
Track Topic
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1021
Feb 28 2009 06:52am
ichigo faterjára vagyok kiváncsi bleachbol nagyon
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#1022
Feb 28 2009 06:52am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 13:15)
szerintem a manga elrontja az anime varázsát
Hat ugye aki buta, annak tenyleg elvezetesebb csak bambulni ki a balfasz fejebol az anime alatt, mint olvasni es beleelni magat a mangaba.
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#1023
Feb 28 2009 06:53am
Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 12:52pm)
ichigo faterjára vagyok kiváncsi bleachbol nagyon
nemvagyok nagy Bleach fun
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#1024
Feb 28 2009 06:54am
Quote (jspogmg @ Sat, 28 Feb 2009, 13:52)
ichigo faterjára vagyok kiváncsi bleachbol nagyon
Ezt most hogy erted?
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#1025
Feb 28 2009 06:54am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 12:52pm)
Hat ugye aki buta, annak tenyleg elvezetesebb csak bambulni ki a balfasz fejebol az anime alatt, mint olvasni es beleelni magat a mangaba.
szerintem a manga kurvára elrontja . de te biztos jobban tudod
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#1026
Feb 28 2009 06:54am
Quote (Anamy @ Sat, Feb 28 2009, 01:53pm)
nemvagyok nagy Bleach fun
A FUN AZ EGY FŐNÉV MÓKÁT JELENT
A FAN(ATIC) AZ A SZÓ AMIRE TE GONDOLSZ
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#1027
Feb 28 2009 06:54am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 01:52pm)
Hat ugye aki buta, annak tenyleg elvezetesebb csak bambulni ki a balfasz fejebol az anime alatt, mint olvasni es beleelni magat a mangaba.
EZAZ OLI
ADJ NEKI !
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#1028
Feb 28 2009 06:54am
Quote (anyd @ Sat, 28 Feb 2009, 13:54)
A FUN AZ EGY FŐNÉV MÓKÁT JELENT
A FAN(ATIC) AZ A SZÓ AMIRE TE GONDOLSZ
this, te buta fasz
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#1029
Feb 28 2009 06:55am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 01:54pm)
Ezt most hogy erted?
szerintem ugy hogy kivancsi ra
de aztan ki tudja
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1030
Feb 28 2009 06:55am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 12:54pm)
Ezt most hogy erted?
mármint hogy mien/mikor volt shinigami, mert a kapitányi köpeny fele ott lebeg a vállán
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
101
102
103
104
105
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact