d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1101102103104105162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 06:52am
ichigo faterjára vagyok kiváncsi bleachbol nagyon
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 28 2009 06:52am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 13:15)
szerintem a manga elrontja az anime varázsát sad.gif


Hat ugye aki buta, annak tenyleg elvezetesebb csak bambulni ki a balfasz fejebol az anime alatt, mint olvasni es beleelni magat a mangaba.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 06:53am
Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 12:52pm)
ichigo faterjára vagyok kiváncsi bleachbol nagyon


ohmy.gif nemvagyok nagy Bleach fun sad.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 28 2009 06:54am
Quote (jspogmg @ Sat, 28 Feb 2009, 13:52)
ichigo faterjára vagyok kiváncsi bleachbol nagyon


Ezt most hogy erted?
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 06:54am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 12:52pm)
Hat ugye aki buta, annak tenyleg elvezetesebb csak bambulni ki a balfasz fejebol az anime alatt, mint olvasni es beleelni magat a mangaba.


szerintem a manga kurvára elrontja . de te biztos jobban tudod smile.gif
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 28 2009 06:54am
Quote (Anamy @ Sat, Feb 28 2009, 01:53pm)
ohmy.gif nemvagyok nagy Bleach fun sad.gif


A FUN AZ EGY FŐNÉV MÓKÁT JELENT

A FAN(ATIC) AZ A SZÓ AMIRE TE GONDOLSZ
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 28 2009 06:54am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 01:52pm)
Hat ugye aki buta, annak tenyleg elvezetesebb csak bambulni ki a balfasz fejebol az anime alatt, mint olvasni es beleelni magat a mangaba.


EZAZ OLI
ADJ NEKI !
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 28 2009 06:54am
Quote (anyd @ Sat, 28 Feb 2009, 13:54)
A FUN AZ EGY FŐNÉV MÓKÁT JELENT

A FAN(ATIC) AZ A SZÓ AMIRE TE GONDOLSZ


this, te buta fasz
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 28 2009 06:55am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 01:54pm)
Ezt most hogy erted?

szerintem ugy hogy kivancsi ra
de aztan ki tudja
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 06:55am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 12:54pm)
Ezt most hogy erted?


mármint hogy mien/mikor volt shinigami, mert a kapitányi köpeny fele ott lebeg a vállán
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105162Next
Add Reply New Topic New Poll