d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1101102103104105232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 9 2009 02:00pm
Quote (Ghostmasterq @ Mon, 9 Mar 2009, 20:01)
Hogyan működik ez a level service?Valaki le tudja írni röviden?


igen
vki level szervizt ajánl
beleirsz
elküldöd neki a karinevet-accnevet-pwt-es hogy milyen statokat rakjon el meg hogy lvl meddig
megcsinalja a lst aztan a vegen elkuldod az fgt vagy az elejen
scelszeru uj accot vagy lecuccolt accot mert ha eltunik cucc nem vallal felelosseget
trusted lvl servizt vegyel
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Mar 10 2009 06:07am
LOL vki segitsen már biggrin.gif nem találom a Lotto-s linket tongue.gif szeretnék lottózni biggrin.gif
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 10 2009 06:21am
Quote (sageta @ Tue, 10 Mar 2009, 14:07)
LOL vki segitsen már biggrin.gif nem találom a Lotto-s linket tongue.gif szeretnék lottózni biggrin.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?act=stash&a=200
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Mar 10 2009 06:34am
Quote (vtibor @ Tue, Mar 10 2009, 12:21pm)


BIG THX!!!! smile.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2009 07:15am
Quote (sageta @ Tue, Mar 10 2009, 01:34pm)
BIG THX!!!!  smile.gif


sok sikert ^^
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Mar 10 2009 07:35am
Quote (beni @ Tue, Mar 10 2009, 01:15pm)
sok sikert ^^


wub.gif ty
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Mar 10 2009 08:07am
valaki jöjjön velem nomaze catazni !
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Mar 10 2009 08:15am
Quote (lacoking @ Tue, Mar 10 2009, 02:07pm)
valaki jöjjön velem nomaze catazni !


az mit jelent?!:D ha segiteni kell akkor segitek....
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 10 2009 08:16am
Quote (sageta @ Tue, 10 Mar 2009, 15:15)
az mit jelent?!:D ha segiteni kell akkor segitek....


szerintem ezt nem ide akarta írni biggrin.gif
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Mar 10 2009 08:26am
Quote (Alestorm @ Tue, Mar 10 2009, 02:16pm)
szerintem ezt nem ide akarta írni biggrin.gif


biztos.... nemtom smile.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101102103104105232Next
Closed New Topic New Poll