d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1101810191020102110221468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Nov 15 2018 08:39am
Quote (-joey- @ 15 Nov 2018 15:06)


Boldog Karácsonyt!

Bár már kezd egyre aktuálisabb lenni, így nem lesz poén értéke.
Vagy pont azért lesz még nagyobb poén értéke? :D
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 15 2018 02:47pm
"A Soros-fiúk a bevándorláspárti brüsszeli politikusok megrendelését teljesítik. A Momentum a legújabb Soros-párt, Soros pénzeli őket, embereiket pedig Brüsszelben alkalmazzák. Cserébe magukra vállalták a megszállottan bevándorláspárti Guy Verhofstadt és a brüsszeli liberálisok kampányát. Azért támadják Magyarországot és a magyar miniszterelnököt, mert útjában áll a Soros-tervnek, Európa migránsokkal való elárasztásának."

Soros-fiúk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 16 2018 12:43am
https://coub.com/view/1e7apl

amúgy valahol tök igaza van, már nekem is rég halottnak kéne lennem

olyanoknak érdemes adni akik utána képesek is abból valamit teremteni nem csak elcsipszezik/kólázzák
hajléktalanok között meg a többség már menthetetlen pl., teljesen felesleges önteni oda a milliárdokat... aki tényleg akar (nehezebben ugyan) de majd kitör
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 16 2018 01:06am
Quote (Senee @ Nov 16 2018 08:43am)
https://coub.com/view/1e7apl

amúgy valahol tök igaza van, már nekem is rég halottnak kéne lennem

olyanoknak érdemes adni akik utána képesek is abból valamit teremteni nem csak elcsipszezik/kólázzák
hajléktalanok között meg a többség már menthetetlen pl., teljesen felesleges önteni oda a milliárdokat... aki tényleg akar (nehezebben ugyan) de majd kitör


adj nekem penzt szena
legjobb helyen lesz itt ofc
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Nov 16 2018 02:21am
Quote (Senee @ 16 Nov 2018 08:43)
https://coub.com/view/1e7apl

amúgy valahol tök igaza van, már nekem is rég halottnak kéne lennem

olyanoknak érdemes adni akik utána képesek is abból valamit teremteni nem csak elcsipszezik/kólázzák
hajléktalanok között meg a többség már menthetetlen pl., teljesen felesleges önteni oda a milliárdokat... aki tényleg akar (nehezebben ugyan) de majd kitör


csak egy helyre asszonykara van szukseged, aki ertelmet ad az unalmas perceidnek, szul neked nehany gyereket es elkolti a megtakaritott penzed
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 16 2018 02:53am
Quote (SteelMeetsSteel @ Nov 16 2018 09:21am)
csak egy helyre asszonykara van szukseged, aki ertelmet ad az unalmas perceidnek, szul neked nehany gyereket es elkolti a megtakaritott penzed


de most függetlenül ettől; te pl. inkább a szerencsétleneket segítgetnéd vagy azokat akik valóban képesek tenni bármit is (mert már eddig is bizonyítottak)
ha tegyük fel választanod kéne mert nincs annyi pénzed, hogy mindkettőt úgy támogathasd, hogy érezzenek belőle bármit is
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Nov 16 2018 04:01am
Quote (Senee @ 16 Nov 2018 10:53)
de most függetlenül ettől; te pl. inkább a szerencsétleneket segítgetnéd vagy azokat akik valóban képesek tenni bármit is (mert már eddig is bizonyítottak)
ha tegyük fel választanod kéne mert nincs annyi pénzed, hogy mindkettőt úgy támogathasd, hogy érezzenek belőle bármit is


nem neztem meg a videot szal csak a kerdesedre valaszolok

a szocialis segelyeknek amennyire en ertem pont az a lenyege hogy oda megy ahova szukseg van ra alapveto dolgokhoz. nem oda ahonnan "lehet belole valami". korulmenyektol fuggetlenul lesz ahol erre szukseg van es a nemzet meg kell hogy tudja engedni maganak, de a mukedese legyen minel egyszerubb, atlathatobb etc.

en a rendszerszintu megoldasokat szeretem, es azoknak akik kepesek tenni is valamit a rendszernek lehetosegeket kell biztositania nem altalanos tamogatast
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 16 2018 02:59pm
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Nov 2018 15:08)
Mi van, ha Fekete-Győr András nem is létező személy, csak egy sok példányban legyártott, eldobható és korlátozott válaszopciókra optimalizált klón, akit minden nyilatkozata után árokba lőnek a stúdió mögött, hogy legközelebb újjal helyettesítsék, míg annyira semmintmondóra nem tökéletesítik, mint egy átlagos Kispál és a borsz számot? Mi van, ha még ennyi sem, csak egy kiborg, ami ugyanazt az öt mondatot képes ismételgetni, és egy földalatti szerverszobában Szanyi Tibor a fejében élő Horn Gyula szellemével kő-papír-ollózik részegen, hogy aktuálisan melyiket mondja ki? Lehet, hogy még ez is túlzás, és csak egy algoritmus, amit maga Soros György írt, hogy a legközhelyesebb NPC-véleményeket visszhangozza, csak folyton hiba csúszik a Mátrixba, és akkor csinálja, amikor minden megfontolás szerint a legjobb lenne hallgatnia?

Mert ha mégsem ez a helyzet, és mégis kiderül, hogy Fekete-Győr valódi személy, akkor azt kéne feltételeznem, hogy vagy hülyébb, mint valaha, és ismételten olyan szarul méri fel a pártja esélyeit az önkormányzati választásokon, mint az országgyűlési választások előtt, vagy jól méri fel, látja, hogy szart sem ér, és van elég elvtelen, hogy ezúttal már a szocikkal sefteljen néhány nyomorult helyért. A következő parlamenti választásokon talán összejön néhány zsíros országgyűlési mandátum is!

Csak mondom, még sosem láttam egyszerre egy szobában Szanyi Tiborral!

https://tibiatya.blogstar.hu/2018/11/14/letezo-szemely-e-fekete-gyor-andras-/63934/?fbclid=IwAR0GmVL9wNHomrQ77aW-jtrWOEylvTqIBFAY7zWcA4keHloDnOC0Z6auIKc
10/10


jo az a gif a cikkben

> Fekete-Győr András politikai karrierje öt másodpercbe sűrítve
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 18 2018 04:19am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101810191020102110221468Next
Add Reply New Topic New Poll