d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1101710181019102010211046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Nov 13 2011 07:42am
Quote (Sup3RN0Va @ 13 Nov 2011 14:40)
k, beszéljétek meg, hogy ki-kinek ad és ha megvan egy team (3 ember) akkor írjatok ide pls (confirm)


nah legyen egy deal
ha adsz egyet akkor adok liliomkanak meg haxor nubnak es akkor nem lesz cry
szal ha ok is benne vannak u giev frei <3
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 13 2011 07:44am
Quote (InfamousMythos @ 13 Nov 2011 14:42)
nah legyen egy deal
ha adsz egyet akkor adok liliomkanak meg haxor nubnak es akkor nem lesz cry
szal ha ok is benne vannak u giev frei <3


nekem jo
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 13 2011 07:49am
Quote (Sup3RN0Va @ 13 Nov 2011 14:47)
Szereztem 3 key-t

az 3 account-hoz elég, de mivel +2 jár mindegyik mellé, ezért ez összesen 9

szóval akinek kell key, az írjon ide, és lehetőleg alakítsatok ki 3-as csoportokat (valakinek elküldöm a key-t, ő pedig továbbküldi az accountjához járó másik 2 gift key-t)


köszi szépen! :)
akkor két ember majd engem zargasson, ha kapok Supernovatól. :)

This post was edited by ecneB on Nov 13 2011 07:52am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 13 2011 07:53am
Quote (ecneB @ 13 Nov 2011 14:49)
köszi szépen! :)
akkor két ember majd engem zargasson, ha kapok Supernovatól. :)


én csatlakoznék hozzád, amennyiben lehet
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 13 2011 07:53am
Quote (tevetava @ 13 Nov 2011 15:53)
én csatlakoznék hozzád, amennyiben lehet


persze, hogy lehet. te honoztál is, nem? akkor még egy ember!
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 13 2011 08:02am
jó Isten, jobban várom, mint gyerekkoromban a karácsonyt. :d
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Nov 13 2011 08:02am
Quote (ecneB @ 13 Nov 2011 15:02)
jó Isten, jobban várom, mint gyerekkoromban a karácsonyt. :d


detto :DDD
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 13 2011 08:03am
én egy olyat tudnék, hogy mondjuk

adok egyet a gonosz énemnek
meg mondjuk rezsnek
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 13 2011 08:03am
rezs még nem jelentkezett, illetve kérdeztem szécsit, ő sem írt. még van egy, valaki?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 13 2011 08:04am
Quote (ecneB @ 13 Nov 2011 15:53)
persze, hogy lehet. te honoztál is, nem? akkor még egy ember!


sent, hf
tevetava, rezs; nektek ecneB küldi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101710181019102010211046Next
Add Reply New Topic New Poll