d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1101410151016101710181468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 9 2018 11:33am
boldog karacsony-t noobok
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Nov 9 2018 12:16pm
Quote (Senee @ Nov 8 2018 02:07pm)
ja, nagyon jól csinálják amit csinálnak + minden eszközük, tőkéjük megvan hozzá, hogy kivitelezzék
ezért se fogja őket leváltani senki.. mert egyrészt ahhoz nagy tőke kellene (mehet a sorosozás; mert külföldön kívül minden orbáné), másrészt meg tele az ország olyan emberrel aki 10 ezer forintnak meg egy zsák krumplinak örül és ezt a helyi fideszes vezetés simán vissza tudja osztani ezeknek az embereknek.. és az meg nem megoldás, hogy "de nyissátok ki a szemeteket, azok lopott milliárdok, ne szavazzatok le rájuk egy zsák krumpliért" mert azok az emberek eddig annyit se kaptak és ami érdekli őket, hogy ma meg holnap legyen kaja és eleve azért vannak ott ahol mert nem képesek hosszútávú stratégiákban gondolkodni.


+ha visszagondolok mikor nem volt semmi pénzem és teljesen elvoltam keseredve én is simán húztam volna szaros x-et akárhova egy 2 havi wow előfizetésért + egy pakk kóláért meg chipsért
ha elvagy keseredve nem érdekel a jövő, csak hogy az adott pillanatban jobban érezd magad


sztem a kormánynak van mindenféle-, szociológiai, pszichológiai tanácsadója és ők is rohadtul értik a dolgokat
nagyon össze van rakva ez az egész


Hát igen, neked a wow előfizetés a cél. Nemes életcél, elismerem. Nem is lenne rossz ötlet ha Soros kitalálná, hogy ingyen oszt wowos kockáknak game time-ot.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 9 2018 12:19pm
Quote (Rayen @ Nov 9 2018 07:16pm)
Hát igen, neked a wow előfizetés a cél. Nemes életcél, elismerem. Nem is lenne rossz ötlet ha Soros kitalálná, hogy ingyen oszt wowos kockáknak game time-ot.


TE HOL LESZEL ÁPRILISBAN??
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Nov 9 2018 12:21pm
Reményeim szerint várni fogom a zsák krumplit meg a segélyt tőletek.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 9 2018 12:24pm
Quote (Rayen @ Nov 9 2018 07:21pm)
Reményeim szerint várni fogom a zsák krumplit meg a segélyt tőletek.


Addig is Stop Soros elvtársam!
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Nov 9 2018 12:25pm
Viktor adjon erőt! Ja, a pénz se baj...
Amúgy joey érdekelne, TE mivel lennél előrébb az életben, ha Viktor meg se született volna?

This post was edited by Rayen on Nov 9 2018 12:33pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 9 2018 12:34pm
Quote (Rayen @ 9 Nov 2018 20:25)
Viktor adjon erőt! Ja, a pénz se baj...
Amúgy joey érdekelne, TE mivel lennél előrébb az életben, ha Viktor meg se született volna?


par csoves tuti nem lenne lehugyozva xdDWQ:SA:D:DASDQWWD!!!
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Nov 9 2018 12:38pm
Szóval a csövesek sorsát Viktor leszarja. Nem szép dolog.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 9 2018 12:39pm
Quote (Rayen @ Nov 9 2018 08:25pm)
Viktor adjon erőt! Ja, a pénz se baj...
Amúgy joey érdekelne, TE mivel lennél előrébb az életben, ha Viktor meg se született volna?


én egész biztos vagyok benne, hogy engem pl megerőszakolt volna már valami bevándorló, thx orbán királyom hogy megvédesz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 9 2018 12:41pm
Quote (Rayen @ Nov 9 2018 07:16pm)
Hát igen, neked a wow előfizetés a cél. Nemes életcél, elismerem. Nem is lenne rossz ötlet ha Soros kitalálná, hogy ingyen oszt wowos kockáknak game time-ot.


ha nem vetted volna észre múltidőben beszéltem
+arról, hogy milyen logika mentén zabáltatja a szart viktorod a néppel

te fogyatékos szardarab
kiragadsz valamit amibe bele lehet kötni és azzal hiteltelenítesz el minden mást; nice
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101410151016101710181468Next
Add Reply New Topic New Poll