d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1101410151016101710181046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Oct 26 2011 03:59pm
Quote (ecneB @ 26 Oct 2011 22:24)
Supernova, beta keyekről nem tudsz valami infóval szolgálni?

jelenleg nem tudok új infóval szolgálni, de remélhetőleg nemsokára meglesznek (ha) ^^
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 2 2011 02:28am
Quote (Sup3RN0Va @ 2 Nov 2011 00:50)


ohhi :)



This post was edited by ecneB on Nov 2 2011 02:30am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 2 2011 03:11am
btw eleg nagy hulyeseg volt a kerdoiv..
mennyi az atlag level, amit elersz egy gameben
mennyi gold..

miert nem xpm/gpm? sokkal mervadobb..
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 2 2011 03:28am
Quote (ecneB @ 2 Nov 2011 11:11)
btw eleg nagy hulyeseg volt a kerdoiv..
mennyi az atlag level, amit elersz egy gameben
mennyi gold..

miert nem xpm/gpm? sokkal mervadobb..

nemtudom mit akarhatnak azokkal az adatokkal...
pl aki supportot játszi joval nagyobb lesz a death ratioja
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 2 2011 03:33am
Quote (Sup3RN0Va @ 2 Nov 2011 11:28)
nemtudom mit akarhatnak azokkal az adatokkal...
pl aki supportot játszi joval nagyobb lesz a death ratioja


ez meg igy hajnalok hajnalan eszembe sem jutott, de tokeletesen igazat adok neked.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 2 2011 07:17am
Quote (ecneB @ Nov 2 2011 10:28am)
ohhi :)

http://2.imgland.net/VFaeE.png


en is kaptam
alapbol faszsag az egesz
garenan/bneten jatszok siman lenne 15.00 + kdm, honban meg alig van 2-3 kozott a rendes accommal -.-
ki se toltottem :D de lehet igy mar meg se veszem a dota2t, nem hiszem hogy lesz barmikor is olyan, hogy en inkabb dota2znek d3 helyett :lol:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 4 2011 10:58am
Senki nem kapott btw? (emailt csekkolni)

http://blog.dota2.com/2011/11/your-time-has-come/

1 ember 2 masikat invelhet fml :s

This post was edited by ecneB on Nov 4 2011 10:59am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Nov 4 2011 02:40pm
Quote (ecneB @ 4 Nov 2011 17:58)
Senki nem kapott btw? (emailt csekkolni)

http://blog.dota2.com/2011/11/your-time-has-come/

1 ember 2 masikat invelhet fml :s


nem kaptam semmit :c
szupernova u giev frei beta :c
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 4 2011 02:55pm
Quote (InfamousMythos @ 4 Nov 2011 22:40)
nem kaptam semmit :c
szupernova u giev frei beta :c

the cake is a lie :D

hm ha Ice oszt keyt mindenképp adok, de egyelőre el van havazva...
de azért próbálkozzatok ezekkel az izékkel, hátha kaptok egyet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101410151016101710181046Next
Add Reply New Topic New Poll