Quote (ecneB @ Nov 2 2011 10:28am)
ohhi

http://2.imgland.net/VFaeE.png
en is kaptam
alapbol faszsag az egesz
garenan/bneten jatszok siman lenne 15.00 + kdm, honban meg alig van 2-3 kozott a rendes accommal -.-
ki se toltottem

de lehet igy mar meg se veszem a dota2t, nem hiszem hogy lesz barmikor is olyan, hogy en inkabb dota2znek d3 helyett
