d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1101210131014101510161257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 4 2015 01:48am
Quote (Senee @ Aug 4 2015 08:41am)
nem bírom azóta se feldolgozni, hogy lehet irigységet kiáltani arra amikor kibaszott köztörvényes bűnözőket szidok én vagy bárki más
lehet szarember vagyok én magam is de ez nem teszi őket jobbá


Nem tudom minek állok le veled diskurálni.


Itt arról van szó, hogy te nem teszel semmit a boldogulásodért (végzettség hiánya/elhízás/wow-kóla/stb) és teszed ezt arra hivatkozva, hogy ott van Lázár aki lop. Ha nem lenne Lázár, akkor találnál 10 ezer másik embert, akit lehetne hibáztatni, legyen ez politikus vagy a sarki BMW-s fűszeres.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2015 01:55am
Quote (beni @ Aug 4 2015 07:48am)
Nem tudom minek állok le veled diskurálni.


Itt arról van szó, hogy te nem teszel semmit a boldogulásodért (végzettség hiánya/elhízás/wow-kóla/stb) és teszed ezt arra hivatkozva, hogy ott van Lázár aki lop. Ha nem lenne Lázár, akkor találnál 10 ezer másik embert, akit lehetne hibáztatni, legyen ez politikus vagy a sarki BMW-s fűszeres.


ez éppen ugyanolyan demagóg szar mint amiket én szoktam puffogtatni
az, hogy vezetőink fosztogatnak az nem az én fantazmagóriám amit én találtam ki mert egy tündér azt súgta

lehet h hajlamos vagyok az önsajnálatra és nem szeretek küzdeni de attól még azok a kibaszott gecik azért végezték el az iskolát, kerültek oda, hogy felelősségteljesen ellássák és legjobb tudásuk szerint szolgálják az országot meg az embereket
ha pistabácsi ellop a gyárból egy csavart ami rommá van kamerázva még az öltözőben is akkor ki van rúgva
ezek a cigányok meg ilyen-olyan pályázatokon kiosztanak milliárdokat a gázszerelő haverjaiknak és senki le se szarja, sőt még ők vannak felháborodva


igen, tudom, én szarember vagoyk, fogjam be a pofám, nem vittem semmire; annyit is érek
ezzel csak az a baj, hogy ha most lottómilliárdos lennék és szarhatnék mindenre rá; ezt akkor is így gondolnám


de ja, fejezzük be, úgysincs semmi értelme
én, szarember egy benit úgysem tudok meggyőzni semmiről, örülhetek, hogy egyáltalán szólsz hozzám.. engem meg csak kibaszottul felbasz ez a gecis téma amúgyis
+fossá offoljuk ezt a topicot
bb

This post was edited by Senee on Aug 4 2015 01:57am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 4 2015 02:05am
Quote (Senee @ Aug 4 2015 08:55am)
ez éppen ugyanolyan demagóg szar mint amiket én szoktam puffogtatni
az, hogy vezetőink fosztogatnak az nem az én fantazmagóriám amit én találtam ki mert egy tündér azt súgta

lehet h hajlamos vagyok az önsajnálatra és nem szeretek küzdeni de attól még azok a kibaszott gecik azért végezték el az iskolát, kerültek oda, hogy felelősségteljesen ellássák és legjobb tudásuk szerint szolgálják az országot meg az embereket
ha pistabácsi ellop a gyárból egy csavart ami rommá van kamerázva még az öltözőben is akkor ki van rúgva
ezek a cigányok meg ilyen-olyan pályázatokon kiosztanak milliárdokat a gázszerelő haverjaiknak és senki le se szarja, sőt még ők vannak felháborodva


igen, tudom, én szarember vagoyk, fogjam be a pofám, nem vittem semmire; annyit is érek
ezzel csak az a baj, hogy ha most lottómilliárdos lennék és szarhatnék mindenre rá; ezt akkor is így gondolnám


de ja, fejezzük be, úgysincs semmi értelme
én, szarember egy benit úgysem tudok meggyőzni semmiről, örülhetek, hogy egyáltalán szólsz hozzám.. engem meg csak kibaszottul felbasz ez a gecis téma amúgyis
+fossá offoljuk ezt a topicot
bb


Oké. Az emberek lopnak. Nem csak a politikusok, hanem a "közemberek" is (haverom például mentőápoló és arra panaszkodik, hogy a kollégái folyamatos meglopják és felfeszítik a szekrényét).

Nagyon szuper, hogy neked is sikerült ezt felfedezned.


De mi a faszért kell ezt felhozni, mikor arról van szó, hogy otthagyod a főiskolát. Én azt mondom, hogy próbálj magadon javítani és akkor hozzájárulsz ahhoz, hogy a világ is jobb hely legyen.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 4 2015 02:10am
Múltkor én is loptam egy szál gyufát a tescobol mert nem volt rá pénzem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 4 2015 02:11am
Quote (beni @ Aug 4 2015 09:05am)
Oké. Az emberek lopnak. Nem csak a politikusok, hanem a "közemberek" is (haverom például mentőápoló és arra panaszkodik, hogy a kollégái folyamatos meglopják és felfeszítik a szekrényét).

Nagyon szuper, hogy neked is sikerült ezt felfedezned.


De mi a faszért kell ezt felhozni, mikor arról van szó, hogy otthagyod a főiskolát. Én azt mondom, hogy próbálj magadon javítani és akkor hozzájárulsz ahhoz, hogy a világ is jobb hely legyen.


Azért nem mindenki tud a világ bűneivel ilyen könnyen megbékélni :\ (nem rólam van szó)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2015 02:14am
Quote (beni @ Aug 4 2015 08:05am)
Oké. Az emberek lopnak. Nem csak a politikusok, hanem a "közemberek" is (haverom például mentőápoló és arra panaszkodik, hogy a kollégái folyamatos meglopják és felfeszítik a szekrényét).

Nagyon szuper, hogy neked is sikerült ezt felfedezned.


De mi a faszért kell ezt felhozni, mikor arról van szó, hogy otthagyod a főiskolát. Én azt mondom, hogy próbálj magadon javítani és akkor hozzájárulsz ahhoz, hogy a világ is jobb hely legyen.


mert társadalmi tanulmányok szakon hallgattam?! mert szerettem volna az elvégzése után tenni valamit?! de egyre csak azt láttam mindenhol, hogy itt bizony masszívan, jól szervezetten, zsírozottan megy a maffiakormányzás
ott volt pl az a bajszos gyerek is lmp-s, az is vezette a felszólalási listát a parlamentben, voltak jó gondolatai, próbált küzdeni... de az a baj ez nem így megy
azok a maffiozok ott ülnek 20 éve és mindenki mindenki haverja, megegyezések, lekenyerezések etc

olyan csapat kéne, hogy ezzel kezdj valamit meg annyira tudni mindent hogy ki kinek a kije és miért és hogyan, hogy az nem emberi
az egész csapatod az életét kellene szentelje arra, hogy itt bármi változzon és még akkor se lenne easy
+akkor ehhez hozzájön, hogy én nem vagyok túl jó csapatjátékos, egyedül szeretek játszani.. azt meg végképp nem lehet..

és igen, sokkal könnyebb volt inkább feladni és menni wowozni
ott legalább lehet hős az ember
:c



amúgy erre a mindenki lopra még annyit, hogy ok... én is meg kb mindenki ugyanezt tenné, ha ott lenne
csak az a baj, hogy ők elméletileg tanult emberek és nem csak, hogy a felelősségteljes vezetés lenne a feladatuk, de átlátják, hogy milyen károkat és problémákat okoznának azzal, ha lopnának; ezért nem teszik
dehát ők is szarnak mindenre
viszont akkor meg mit várunk a közemberektől?! ez a példa van előttünk
szarni bele szól a zene
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 02:20am
Quote (Senee @ 4 Aug 2015 10:14)
mert társadalmi tanulmányok szakon hallgattam?! mert szerettem volna az elvégzése után tenni valamit?! de egyre csak azt láttam mindenhol, hogy itt bizony masszívan, jól szervezetten, zsírozottan megy a maffiakormányzás
ott volt pl az a bajszos gyerek is lmp-s, az is vezette a felszólalási listát a parlamentben, voltak jó gondolatai, próbált küzdeni... de az a baj ez nem így megy
azok a maffiozok ott ülnek 20 éve és mindenki mindenki haverja, megegyezések, lekenyerezések etc

olyan csapat kéne, hogy ezzel kezdj valamit meg annyira tudni mindent hogy ki kinek a kije és miért és hogyan, hogy az nem emberi
az egész csapatod az életét kellene szentelje arra, hogy itt bármi változzon és még akkor se lenne easy
+akkor ehhez hozzájön, hogy én nem vagyok túl jó csapatjátékos, egyedül szeretek játszani.. azt meg végképp nem lehet..

és igen, sokkal könnyebb volt inkább feladni és menni wowozni
ott legalább lehet hős az ember
:c



amúgy erre a mindenki lopra még annyit, hogy ok... én is meg kb mindenki ugyanezt tenné, ha ott lenne
csak az a baj, hogy ők elméletileg tanult emberek és nem csak, hogy a felelősségteljes vezetés lenne a feladatuk, de átlátják, hogy milyen károkat és problémákat okoznának azzal, ha lopnának; ezért nem teszik
dehát ők is szarnak mindenre
viszont akkor meg mit várunk a közemberektől?! ez a példa van előttünk
szarni bele szól a zene


Amugy ahhoz, hogy ilyen szinten valtozas legyen, nem a 'regi modszerrel' kellene cserelni az embereket, mint egy normal 'iparceg' eseten, szoval, hogy a korosztaly vegyesen fiatal-idos, mindig legyen betanito-betanulo. Itt egybe kellene. 2-3 generaciso kulonbseg a levaltottak, es a helyukre erkezok kozott, lehet, hogy szar lenne par evig (ettol lehet meg szarabb?) mert nincsenek belerazodva, stb, de ameddig mindig csak 1-1 esik ki, addig az ujak is folyamatosan csak beepulnek a regi 'munkarendbe'.

Szerintem ez a politikai, meg kozigazgatas/kozelet/akarmi megerett arra, hogy nem aprozva kellene valtani, hanem a szakmaisagot kockarateve jelentos fiatalitas (a gyakorlat meg majd meglesz). Talan akkor mas felfogas lenne.

De ilyen meg ugyse lesz.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2015 02:28am
Quote (Baleee @ Aug 4 2015 08:20am)
Amugy ahhoz, hogy ilyen szinten valtozas legyen, nem a 'regi modszerrel' kellene cserelni az embereket, mint egy normal 'iparceg' eseten, szoval, hogy a korosztaly vegyesen fiatal-idos, mindig legyen betanito-betanulo. Itt egybe kellene. 2-3 generaciso kulonbseg a levaltottak, es a helyukre erkezok kozott, lehet, hogy szar lenne par evig (ettol lehet meg szarabb?) mert nincsenek belerazodva, stb, de ameddig mindig csak 1-1 esik ki, addig az ujak is folyamatosan csak beepulnek a regi 'munkarendbe'.

Szerintem ez a politikai, meg kozigazgatas/kozelet/akarmi megerett arra, hogy nem aprozva kellene valtani, hanem a szakmaisagot kockarateve jelentos fiatalitas (a gyakorlat meg majd meglesz). Talan akkor mas felfogas lenne.

De ilyen meg ugyse lesz.


igen, ezt is néztem, hogy hiába kerül be valaki és hiába vannak esetlegesen építő, jó gondolatai; a 20 éve ott rostokló vén rókák úgy leépítik egy-kettőre mint a szart aztán onnantól kezdve pofázhat magába, vezetheti a felszólalási listát is; senki le se fossa
így meg gecire nem lehet jutni sehova

egyszer volt egy olyan álmom h bementem a parlamentbe mint a keresztapában a gyerek és fejbelőttem mindenkit.. utána meg kint voltam az erkélyen, kiflit ettem (ez mondjuk nem tudom hogy következett abból :XD)
és tényleg nem lehetne más megoldást kitalálni, mert ezt a maffiakormányt kurvára nem érdekli senki és semmi
viszont ezzel a lelövéssel kapcsolatban meg az afrikai katonaállamok jutottak eszembe; azokból se lett semmi szép a felszabadulás után

ezért is írtam mindig, hogy fos az egész világ és gecire nincs megoldás
és ezért mondom, hogy ki kell termelni ami neked kell a számodra szép élethez és azon kívül meg szarni mindenre
mert csak 1szer élsz yolo once és minek áldoznád az egész életed egy tetves szélmalomharcra amivel ha el is érnél valamit annak a hatása csak a halálod után érződne ha egyáltalán érződne
ha meg meghaltál akkor meg már nem tökmind1 mi van?! de
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Aug 4 2015 02:32am
mondjuk én sem tudom mi a fasz köze van ahhoz, hogy széna egy szerencsétlen senki, meg hogy a fidesz lop

én a bosch vezérigazgatója vagyok, és szerintem is szar korrupt és bántóan demagóg a kormányzás
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 4 2015 02:36am
Quote (BOSCH_CEO @ Aug 4 2015 09:32am)
mondjuk én sem tudom mi a fasz köze van ahhoz, hogy széna egy szerencsétlen senki, meg hogy a fidesz lop

én a bosch vezérigazgatója vagyok, és szerintem is szar korrupt és bántóan demagóg a kormányzás


Akár postolhatnál már a rendes accodról is, elég nyilvánvaló, hogy ki vagy.

inb4: a bosch vezérigazgatója

This post was edited by -joey- on Aug 4 2015 02:37am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101210131014101510161257Next
Add Reply New Topic New Poll