d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1101110121013101410151257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2015 01:14am
Quote (beni @ Aug 4 2015 07:07am)
bakker annyira nem szeretem, mikor valaki tök béna mozdulatokkal tolja a kickbox/box/thaibox/akármilyen küzdősport aerobikot

Látszik, hogy soha nem tanították ütni/rúgni, de azért imitálja a mozdulatsort, mert az biztos jó lesz


én is nevettem a lányos mozgásán (btw én is kempoztam 4 évig, 8.kyus vagyok hehe)
de kit érdekel, attól még aranyos lány és hozzásegít a szebb élethez
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 4 2015 01:19am
Quote (Senee @ Aug 3 2015 11:27pm)
napi 1 kickbox cardiot kellyvel :o)

https://www.youtube.com/watch?v=Vve4BVTZ0QU

easy és mégis hasznos

+persze odafigyelek h nem zabálom tele magam
de eszek ugyanúgy mindent amit megkivánok szombaton is nyomtam egy prémium burgert kappa meg előtte szombaton is



http://2.1m.yt/wgn5ECJ6D.jpg

:XD:XD:XD:

-10kg
még nem annyira látni de szeptember végére jó lesz -20al


fél év, és csüngni fognak rajtad a csajok
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 4 2015 01:20am
Quote (anyd @ Aug 4 2015 08:19am)
fél év, és csüngni fognak rajtad a csajok


Fél év és fahriival együtt fogják nyüstölni a súlyokat és puffognak, hogy mekkora picsa az összes csaj. Badboys4life
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2015 01:23am
Quote (anyd @ Aug 4 2015 07:19am)
fél év, és csüngni fognak rajtad a csajok


nem nagyon akarok pénzt költeni (:XD:XD:)
most gyűjtök, hogy a fősulit betudjam fejezni

aztán majd ha lesz sok pénzem; elfelejtem az idealista, utópista hülyeségeimet a világ szebbé tételéről és szarok majd én is a világra mint mindenki más
akkor majd jöhetnek a csajok is :XD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 4 2015 01:24am
Quote (Senee @ Aug 4 2015 08:23am)
nem nagyon akarok pénzt költeni (:XD:XD:)
most gyűjtök, hogy a fősulit betudjam fejezni

aztán majd ha lesz sok pénzem; elfelejtem az idealista, utópista hülyeségeimet a világ szebbé tételéről és szarok majd én is a világra mint mindenki más
akkor majd jöhetnek a csajok is :XD


nem akarok közhelyes lenni, de a világot először úgy kell jobbá tenni, hogy te magad válsz jobbá
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2015 01:27am
Quote (beni @ Aug 4 2015 07:24am)
nem akarok közhelyes lenni, de a világot először úgy kell jobbá tenni, hogy te magad válsz jobbá

látom te sem olvasod a posztjaimt.. épp azon vagyok
persze ez is csak nézőpont kérdése
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 4 2015 01:29am
Quote (Senee @ Aug 4 2015 08:27am)
látom te sem olvasod a posztjaimt.. épp azon vagyok
persze ez is csak nézőpont kérdése


De olvastam, csak nem az a két véglet van, hogy szebbé teszed a világot vagy szarsz mindenre. Mindegy.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2015 01:33am
Quote (beni @ Aug 4 2015 07:29am)
De olvastam, csak nem az a két véglet van, hogy szebbé teszed a világot vagy szarsz mindenre. Mindegy.


nyilván nem kell szó szerint érteni; nem fogok bombákat robbantani meg csatlakozni az ISIS-hez
és ugyanúgy normális leszek az emberekkel mint eddig; viszont nem fogom amiatt idegesíteni magam, hogy mekkora szar ez az egész és mindenki lop csal sikkaszt össze vissza..

én is kiteremelem magamnak ami a kényelmes életemhez kell aztán én is szarok rá mint mindenki más
lázár jános szavaival élve; aki nem vitte semmire az annyit is ér

dehát te is ezt az elvet vallod, hisz miattam tart az ország ott ahol, te is megmondtad; mert csak irigykedek, hogy mások (pl lázárék) milyen jól élnek
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 4 2015 01:40am
Quote (Senee @ Aug 4 2015 08:33am)
nyilván nem kell szó szerint érteni; nem fogok bombákat robbantani meg csatlakozni az ISIS-hez
és ugyanúgy normális leszek az emberekkel mint eddig; viszont nem fogom amiatt idegesíteni magam, hogy mekkora szar ez az egész és mindenki lop csal sikkaszt össze vissza..

én is kiteremelem magamnak ami a kényelmes életemhez kell aztán én is szarok rá mint mindenki más
lázár jános szavaival élve; aki nem vitte semmire az annyit is ér

dehát te is ezt az elvet vallod, hisz miattam tart az ország ott ahol, te is megmondtad; mert csak irigykedek, hogy mások (pl lázárék) milyen jól élnek



nem kell kifordítani a szavaimat
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2015 01:41am
Quote (beni @ Aug 4 2015 07:40am)
nem kell kifordítani a szavaimat


nem bírom azóta se feldolgozni, hogy lehet irigységet kiáltani arra amikor kibaszott köztörvényes bűnözőket szidok én vagy bárki más
lehet szarember vagyok én magam is de ez nem teszi őket jobbá
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101110121013101410151257Next
Add Reply New Topic New Poll