Quote (beni @ Aug 4 2015 07:29am)
De olvastam, csak nem az a két véglet van, hogy szebbé teszed a világot vagy szarsz mindenre. Mindegy.
nyilván nem kell szó szerint érteni; nem fogok bombákat robbantani meg csatlakozni az ISIS-hez
és ugyanúgy normális leszek az emberekkel mint eddig; viszont nem fogom amiatt idegesíteni magam, hogy mekkora szar ez az egész és mindenki lop csal sikkaszt össze vissza..
én is kiteremelem magamnak ami a kényelmes életemhez kell aztán én is szarok rá mint mindenki más
lázár jános szavaival élve; aki nem vitte semmire az annyit is ér
dehát te is ezt az elvet vallod, hisz miattam tart az ország ott ahol, te is megmondtad; mert csak irigykedek, hogy mások (pl lázárék) milyen jól élnek