d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1101010111012101310141046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 23 2011 06:07am
Quote (ecneB @ 23 Sep 2011 13:18)
látom nem értitek.. ő ezért felelősséget vállal, én személy szerint örülök, hogy egyáltalán esély van rá, hogy kapjunk keyeket..


mar szabad leakelni szal nincs miert feleloseget valalnia
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 23 2011 06:08am
Quote (ecneB @ 23 Sep 2011 13:18)
látom nem értitek.. ő ezért felelősséget vállal, én személy szerint örülök, hogy egyáltalán esély van rá, hogy kapjunk keyeket..


mar szabad leakelni szal nincs miert feleloseget valalnia


gg double :/

This post was edited by InfamousMythos on Sep 23 2011 06:08am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 23 2011 08:16am
Quote (InfamousMythos @ Sep 23 2011 02:08pm)
mar szabad leakelni szal nincs miert feleloseget valalnia


gg double :/


de azért a vállalnia mindkét esetben 2 L lenne

inb4 két liter
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 23 2011 08:58am
Quote (Liliomtipro @ 23 Sep 2011 16:16)
de azért a vállalnia mindkét esetben 2 L lenne

inb4 két liter


most h mondod
de pont leszarom ^^
Member
Posts: 1,611
Joined: Dec 8 2007
Gold: 771.50
Sep 23 2011 09:24am
Quote (Sup3RN0Va @ Sep 23 2011 04:13am)
http://www.youtube.com/watch?v=oAXt3IuCpRk

shop:
http://www.youtube.com/watch?v=xyrCzRD0lyc&feature=playerembedded





Mivel a valve megváltoztatta a terveit, így teszek én is:

Megpróbálok key-t szerezni mindenkinek, aki ír nekem, ezzel is mutatván mennyire szeretlek mindőtöket :)
Ha sikerül szereznem keyeket, attól függetlenül megkérem azokat akik kaptak tőlem, hogy fegyelmezzék magukat ingame, nincs flame, nincs leave és hasonlók.

Köszi.

Jah és live Tobi shoutcast - ő játszik:
http://www.own3d.tv/game/Dota+2

sajnálom aki lemarad róla ^^

ui.: lehetőleg ide postoljatok, mert a pm boxom full

jah és erős gép kell a DotA2-höz jelenleg, mert egyelőre nincs low q verzió (mivel betaban avgyunk)


Én kérnék egyet ha lehetséges :), köszike!
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 23 2011 09:28am
Nekem csakis arra kéne,hogy haveroknak mutogassam,hogy "nekem ilyenem is van bibibíííííí"
Nem is igazán játszanék,max párat, és csak akkor írnék a fejlesztőknek ha valami nagyobb bugot találnék. ha esetleg ilyen esetben is tudsz akkor megköszönöm, de tényleg semmi nagy dolgot nem hajtanék végre

Quote (Dijkstra @ 23 Sep 2011 16:24)
Én kérnék egyet ha lehetséges :), köszike!


o hai!

This post was edited by Ghostmasterq on Sep 23 2011 09:28am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 23 2011 09:37am
Quote (Sup3RN0Va @ 23 Sep 2011 11:20)
attól még kipróbálhatod hátha elfut low grafon windowba vagy ilyesmi ^^

akkor eddig 4-5 key, még valaki? (várok kicsit hátha lesz még jelentkező)


en elfogadom
de azert meg nem foglak megkedvelni
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Sep 25 2011 02:53pm
Quote (Ghostmasterq @ 23 Sep 2011 17:28)
Nekem csakis arra kéne,hogy haveroknak mutogassam,hogy "nekem ilyenem is van bibibíííííí"
Nem is igazán játszanék,max párat, és csak akkor írnék a fejlesztőknek ha valami nagyobb bugot találnék. ha esetleg ilyen esetben is tudsz akkor megköszönöm, de tényleg semmi nagy dolgot nem hajtanék végre


ez beta, azaz azért hívunk embereket, hogy bugokat találjanak és *lehetőleg normális* ötleteket mondjanak

azt ne feledjétek, hogy ez a játék _nektek_ készül és a Valve megpróbálja igény szerint alakítani a játékot

szóval ha van ötlet vagy bármi más, nyugodtan írjátok le, hogy mi tetszik, mi nem, mit változtatnátok, stb.
(a dota2 fórumra várjuk a javaslatokat ofc, nem ide)

Quote (Moonflow @ 23 Sep 2011 17:37)
en elfogadom
de azert meg nem foglak megkedvelni

affene, pedig csak azért vetettem fel ezt a key-es dolgot, hogy megszeressetek :c


akkor ez kb ~8 key ha jól számoltam
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 26 2011 06:53am


mmm,de megjött a kedvem a dotához :c
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 26 2011 08:59am
En meg egy keyre beneveznek, egy jo baratomnak, ha lehetseges. Koszonom!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101010111012101310141046Next
Add Reply New Topic New Poll