Quote (Ghostmasterq @ 23 Sep 2011 17:28)
Nekem csakis arra kéne,hogy haveroknak mutogassam,hogy "nekem ilyenem is van bibibíííííí"
Nem is igazán játszanék,max párat, és csak akkor írnék a fejlesztőknek ha valami nagyobb bugot találnék. ha esetleg ilyen esetben is tudsz akkor megköszönöm, de tényleg semmi nagy dolgot nem hajtanék végre
ez beta, azaz azért hívunk embereket, hogy bugokat találjanak és *lehetőleg normális* ötleteket mondjanak
azt ne feledjétek, hogy ez a játék _nektek_ készül és a Valve megpróbálja igény szerint alakítani a játékot
szóval ha van ötlet vagy bármi más, nyugodtan írjátok le, hogy mi tetszik, mi nem, mit változtatnátok, stb.
(a dota2 fórumra várjuk a javaslatokat ofc, nem ide)Quote (Moonflow @ 23 Sep 2011 17:37)
en elfogadom
de azert meg nem foglak megkedvelni
affene, pedig csak azért vetettem fel ezt a key-es dolgot, hogy megszeressetek :c
akkor ez kb ~8 key ha jól számoltam