d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1100910101011101210131257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 1 2015 11:08am
Quote (Senee @ 1 Aug 2015 16:50)
38
:XD

http://4.1m.yt/rJNiFxJBm.png


inb4 kövér, cigány, idősebb mint anyád, nelly az elefánt töf töf


Szerintem gurgu az árát kérdezte.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 1 2015 11:36am
Quote (Senee @ 1 Aug 2015 18:01)
ez meg jo is btw 4 het 4 kilo ~
1 heten 1 kilot lehet max ugy irjak


hat igen, ilyen jo vagyok ( :

most h lattam h van eredmenye, folytatok is mindent az eddigiek szerint
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 1 2015 12:04pm
Quote (Anarkin @ Aug 1 2015 06:36pm)
hat igen, ilyen jo vagyok ( :

most h lattam h van eredmenye, folytatok is mindent az eddigiek szerint


te mit tolsz? kondi meg ilyen testepites, vagy csak odafigyelsz arra, hogy mit zabalsz?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 1 2015 12:48pm
Quote (Taszilo.^ @ 1 Aug 2015 20:04)
te mit tolsz? kondi meg ilyen testepites, vagy csak odafigyelsz arra, hogy mit zabalsz?


cigizik
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2015 01:30pm
Quote (Taszilo.^ @ 1 Aug 2015 20:04)
te mit tolsz? kondi meg ilyen testepites, vagy csak odafigyelsz arra, hogy mit zabalsz?


Quote (RRC @ 1 Aug 2015 20:48)
cigizik


és koplal

Quote (Senee @ 1 Aug 2015 18:50)
38
:XD

http://4.1m.yt/rJNiFxJBm.png


inb4 kövér, cigány, idősebb mint anyád, nelly az elefánt töf töf


hogy lehet fizetni egy ilyenért????

This post was edited by fahrii on Aug 1 2015 01:31pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2015 02:05pm
Quote (fahrii @ Aug 1 2015 07:30pm)
hogy lehet fizetni egy ilyenért????

kevés önbcsüléssel
haha

de amúgy jó ez, kis husika
most is szivesen dugnek vele
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 3 2015 12:37pm
wow terembe mindenki tok jo fej
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 3 2015 01:29pm
Quote (Taszilo.^ @ Aug 3 2015 07:37pm)
wow terembe mindenki tok jo fej


ezen mi a meglepő, az emberek általában jófejek

legalábbis irl

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Aug 3 2015 01:30pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 3 2015 01:37pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 3 2015 08:29pm)
ezen mi a meglepő, az emberek általában jófejek

legalábbis irl


nekem mas volt az eddigi tapasztalatom
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 3 2015 02:26pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Aug 2015 19:37)
wow terembe mindenki tok jo fej


abba bele
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100910101011101210131257Next
Add Reply New Topic New Poll