d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1100910101011101210131046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Sep 23 2011 04:20am
Quote (meatyowllegs @ 23 Sep 2011 11:59)
nincs jo gepem akkor asszem en kiesek :/

attól még kipróbálhatod hátha elfut low grafon windowba vagy ilyesmi ^^

akkor eddig 4-5 key, még valaki? (várok kicsit hátha lesz még jelentkező)
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 23 2011 04:21am
Quote (Sup3RN0Va @ 23 Sep 2011 12:20)
attól még kipróbálhatod hátha elfut low grafon windowba vagy ilyesmi ^^

akkor eddig 4-5 key, még valaki? (várok kicsit hátha lesz még jelentkező)


kerjel gyorsan vagy 20 keyt azt majd osztogatod :DDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 23 2011 04:53am
lehet én is kipróbálnám.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 23 2011 04:56am
Quote (Sup3RN0Va @ Sep 23 2011 12:20pm)
attól még kipróbálhatod hátha elfut low grafon windowba vagy ilyesmi ^^

akkor eddig 4-5 key, még valaki? (várok kicsit hátha lesz még jelentkező)


kérjél sok keyt, add el eebayen.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 23 2011 05:18am
Quote (Liliomtipro @ 23 Sep 2011 12:56)
kérjél sok keyt, add el eeebayen.


Quote (InfamousMythos @ 23 Sep 2011 12:21)
kerjel gyorsan vagy 20 keyt azt majd osztogatod :DDD


látom nem értitek.. ő ezért felelősséget vállal, én személy szerint örülök, hogy egyáltalán esély van rá, hogy kapjunk keyeket..
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2011 05:20am
Quote (ecneB @ 23 Sep 2011 13:18)
látom nem értitek.. ő ezért felelősséget vállal, én személy szerint örülök, hogy egyáltalán esély van rá, hogy kapjunk keyeket..


this
én ha kapok, meg tudom osztani valakivel
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 23 2011 05:20am
Quote (tevetava @ 23 Sep 2011 13:20)
this
én ha kapok, meg tudom osztani valakivel


facepalm..
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2011 05:21am
Quote (ecneB @ 23 Sep 2011 13:20)
facepalm..


megint hülye vagyok?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 23 2011 05:23am
Quote (tevetava @ 23 Sep 2011 13:21)
megint hülye vagyok?


neked szerzi, mert felelosseget vallal.. nem a haverodnak..
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2011 05:25am
Quote (ecneB @ 23 Sep 2011 13:23)
neked szerzi, mert felelosseget vallal.. nem a haverodnak..


úgy értettem, jspről meg tudom osztani valakivel, hogyha esetleg valaki kimarad, az nem para.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100910101011101210131046Next
Add Reply New Topic New Poll