Quote (sylke @ Oct 18 2016 06:23pm)
biztos majd körbeugrál meg majd látszik rajta hogy nagyon örül neked
ja várjál, ez csak egy kibaszott kigyo
nem tudom mi ez a konstans sírás nálad a pitonom miatt 8dddddddddddddddddddddd
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 18 2016 06:24pm)
van esély rá, hogy addigra éhenhal?
nincs