d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1100101102103104614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 07:35pm
Quote (Anarkin @ Jan 6 2014 02:11am)
gondolom lehozzák a gameket neked :D

--
best sht ever, 8-0 -> 8-16, ráadásul ennek nagyrészét T oldalon töltöttük

http://4.ii.gl/wENvJo.png


de az nem kéne h számítson
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 07:42pm
Volt mar a vilagtortenelemben valaha olyan, hogy megvoteoltak a rematchot?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 5 2014 07:49pm
Quote (putincykavodka @ 6 Jan 2014 02:42)
Volt mar a vilagtortenelemben valaha olyan, hogy megvoteoltak a rematchot?


nekem még nem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 07:53pm
Quote (Anarkin @ Jan 6 2014 03:49am)
nekem még nem


En dotaban szivesen latnek hasonlot. Legalabb egyertelmubben latnank a kulonbseget, mi van, ha krisztijan pikkel, meg mi van, ha en pikkelek xd
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 08:54pm
Csapattársam globál majdnem elite és szart se lőtt, lol
sokáig nem voltam distinguished elite v mi a faszom hál istennek :D
De milyen geci, hogy az előléptetést kiírja ingame de ha visszrak azt nem..
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 09:09pm
Bespammelek ide egy aimot megint


lassitva
http://www.youtube.com/watch?v=erckBwv4vu4&feature=youtu.be
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 5 2014 09:31pm
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 04:09)
Bespammelek ide egy aimot megint
http://www.youtube.com/watch?v=iOEM_LwDNE4

lassitva
http://www.youtube.com/watch?v=erckBwv4vu4&feature=youtu.be


nane :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 6 2014 02:51am
Quote (Vismajor @ Jan 6 2014 04:54am)
Csapattársam globál majdnem elite és szart se lőtt, lol
sokáig nem voltam distinguished elite v mi a faszom hál istennek :D
De milyen geci, hogy az előléptetést kiírja ingame de ha visszrak azt nem..
http://2.ii.gl/mnvG3l.png


160msel nem is csoda
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2014 03:08am
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 04:09)
Bespammelek ide egy aimot megint


lassitva
http://www.youtube.com/watch?v=erckBwv4vu4&feature=youtu.be


ha az összes makomat bepostolnam tele lenne a topic
lol
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 10:04am
Quote (fahrii @ Jan 6 2014 10:08am)
ha az összes makomat bepostolnam tele lenne a topic
lol


hát hajrá, én tök szívesen látnék ilyen makkokat másoktól
btw játszaénk normális emberekkel :( ma már lőttem frageket is!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100101102103104614Next
Add Reply New Topic New Poll