☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Counter Strike Topic
Prev
1
100
101
102
103
104
614
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 126149
Replies: 6136
Track Topic
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1011
Jan 5 2014 07:35pm
Quote (Anarkin @ Jan 6 2014 02:11am)
gondolom lehozzák a gameket neked
--
best sht ever, 8-0 -> 8-16, ráadásul ennek nagyrészét T oldalon töltöttük
http://4.ii.gl/wENvJo.png
de az nem kéne h számítson
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#1012
Jan 5 2014 07:42pm
Volt mar a vilagtortenelemben valaha olyan, hogy megvoteoltak a rematchot?
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#1013
Jan 5 2014 07:49pm
Quote (putincykavodka @ 6 Jan 2014 02:42)
Volt mar a vilagtortenelemben valaha olyan, hogy megvoteoltak a rematchot?
nekem még nem
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#1014
Jan 5 2014 07:53pm
Quote (Anarkin @ Jan 6 2014 03:49am)
nekem még nem
En dotaban szivesen latnek hasonlot. Legalabb egyertelmubben latnank a kulonbseget, mi van, ha krisztijan pikkel, meg mi van, ha en pikkelek xd
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1015
Jan 5 2014 08:54pm
Csapattársam globál majdnem elite és szart se lőtt, lol
sokáig nem voltam distinguished elite v mi a faszom hál istennek
De milyen geci, hogy az előléptetést kiírja ingame de ha visszrak azt nem..
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1016
Jan 5 2014 09:09pm
Bespammelek ide egy aimot megint
lassitva
http://www.youtube.com/watch?v=erckBwv4vu4&feature=youtu.be
Xundu
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold
:
2.70
#1017
Jan 5 2014 09:31pm
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 04:09)
Bespammelek ide egy aimot megint
http://www.youtube.com/watch?v=iOEM_LwDNE4
lassitva
http://www.youtube.com/watch?v=erckBwv4vu4&feature=youtu.be
nane
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#1018
Jan 6 2014 02:51am
Quote (Vismajor @ Jan 6 2014 04:54am)
Csapattársam globál majdnem elite és szart se lőtt, lol
sokáig nem voltam distinguished elite v mi a faszom hál istennek
De milyen geci, hogy az előléptetést kiírja ingame de ha visszrak azt nem..
http://2.ii.gl/mnvG3l.png
160msel nem is csoda
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#1019
Jan 6 2014 03:08am
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 04:09)
Bespammelek ide egy aimot megint
lassitva
http://www.youtube.com/watch?v=erckBwv4vu4&feature=youtu.be
ha az összes makomat bepostolnam tele lenne a topic
lol
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1020
Jan 6 2014 10:04am
Quote (fahrii @ Jan 6 2014 10:08am)
ha az összes makomat bepostolnam tele lenne a topic
lol
hát hajrá, én tök szívesen látnék ilyen makkokat másoktól
btw játszaénk normális emberekkel
ma már lőttem frageket is!
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
100
101
102
103
104
614
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact