Quote (bajcli @ Dec 9 2013 12:25am)
sztem masodiknak jonni siman jobb, coin too strong + 1 dropokat amugyse hasznal senki (kiveve lock, priest, mage), ugyhogy ha 2. vagy, akkoris te rakod le az 1. miniont
hat most hogy olvastam hogy még ígyis százalékos advantage van annak aki elsőnek jön, így már annyira nem szivesen jövök másodiknak. eddig aszittem hogy mákom van hogy többségében másodiknak jövök lel
Quote (qkatz @ Dec 9 2013 12:11am)
bezzeg neked behozta
enis ezeket pickeltem volna 1-2 nemlényeges kivétellel amugy
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 8 2013 05:39pm